OLAKŠANJE ZA STANOJEVIĆA: Natho i Marković MATIRALI sjajnog Gordića

31.10.2020. 16:12
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: MN Press

Meč 13. kola.

Fudbaleri Partizana pobedilu su Mačvu u Humskoj u utakmici 13. kola Superlige Srbije sa 2:0 golovima Natha sa 11 metara i Lazara Markovića koji je ušao u igru u nastavku. Ova utakmica je došla u nezgodnom trenutku za crno-bele, pošto je pobeda bila imperativ da bi se smanjio zaostatak u odnosu na dve vodeće ekipe na tabeli.

Strava bonus u Noći veštica

TUMBAKOVIĆ TRLJA RUKE: Srbin BLISTA u Rusiji (VIDEO)

DA VIDIMO ŠTA ZNA HOLENDER: Stanojević promešao karte za Mačvu, na ŠTOPERU posebno iznenađenje

Izabranici Aleksandra Stanojevića su bili nadmoćni, ali mogli su i lošije proći. Nije bilo golova u prvom delu, a čak su I gosti tražili penal u jednom trenutku i ostaje da se vidi da li su oštećeni u tom momentu.

U nastavku je Partizan dobio penal odmah u prvom minutu, a Natho je pogodio sa11 metara. Gosti su tada krenuli malo otvorenije, ali nisu uspeli da stignu do pogotka.

Ušao je u igru Lazar Marković koji je u 71. minutu uspeo da postigne gol i tada je praktično odlučen pobednik.

Blistao je na golu gostiju Miloš Gordić, koji je inače igrač Crvene zvezde na pozajmici.

Važna pobeda za Partizan, ali velika briga za Stanojevića koji nikako ne može biti zadovoljan igrom, a pre svega završnicom akcija.

Meč je sudio Milan Mitić, a pomoćnici su mu bili Dejan Dimitrijević i Milan Minić.

Kako je teče meč, iz minuta u minut, možete čitati u nastavku teksta

90. minut
Igraće se još tri minuta
85. minut
Lazar Marković hvata volej, a Urošević nije uspeo da zahvati loptu i ostaje 2:0
80. minut
Ortiz puca sa 25 metara, lopta je zakačila nekoga na putu ka golu i prvi korner za tim iz Šapca.
75. minut
Opet Gordić brani! Ovoga puta je Natho pokušao
72. minut
Zatresla se mreža Partizana, ali Zukanović je bio u nedozvoljenoj poziciji i ostaje 2:0.

FK Partizan

71. minut
2:0!!! Lazar Marković dovodi Partizan u mirnu luku. Gordić je kačio loptu, ali ona je završula u mreži
70. minut
Nova izmena u Partizanu. Aleksandar Lutovac menja Filipa Stevanovića
67. minut
Velika šansa za Mačvu. Adamović sa 16 metara puca pored gola. Velika sreća za domaće
65. minut
Lazar Marković u sjajnoj šansi, ali Miloš Gordić briljira
64. minut
Najbolja akcija Mačve, ali Knežević loše puca glavom tj. ramenom
62. minut
Miljković nije smeo da puca iako je bio sam pred golmanom. Vratio je loptu i propala je prilika
57. minut
Opet Vujačić dolazi do lopte posle kornera, ali ne uspeva da savlada Gordića
54. minut
Slobodan Urošević umesto Ivana Obradovića. Stanojević menja na bekoskoj poziciji
51. minut
Izblokiran slobodnjak Filipa Stevanovića sa ivice šesnaesterca
50. minut
Zukanović je prošao, ali morao je da puca i Stevanović lako hvata loptu
47. minut
1:0!!!! Natho je siguran sa 11 metara

47. minut
Penal za crno-bele. Asano je pogodio u ruku fudbalera Mačve. Opravdano dosuđen kazneni udarac
46. minut
Lazar Marković u ekipi Partizana menja imenjaka Pavlovića

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

Najbolji u prvom delu je Zvezdin golman Miloš Gordić koji je na pozajmicu u Mačvi

42. minut
Natho šutira jako, ali pored stative
38. minut
Traže penal gosti. Vujačić je uklizao, loptu nije pogodio. Sudija nije pokazao na belu tačku.
36. minut
Zdjelar sjajno šutira, ali samo korner. Vujačić puca pored stative. Nemaju ni sreće crno-beli
33. minut
Gordić hvata loptu posle centaršuta Natha
27. minut
Lazar Pavlović uporan i uspeo je da izbori korner. Gužva u šesnaestercu, ali faul nad Gordićem

Stanojević
Stanojević / Izvor: MN Press

20. minut
Miloš Gordić lako hvata loptu koju je iz slobodnog udarca sa 17 metara uptio Bibras Natho.
16. minut
Prošao je sjajno Holender po levoj strani. Odlučio se na asistenciju,a ne na šut. Lopta nije došla do Natha i smao korner za crno-bele.
10. minut
Filip Holender opet u prilici, ali je izblokiran. Posle toga je ofsajd zaustavio napad Partizana
6. minut
Stefan Tripković je malo bio kratak iuspeo da dohvati loptu glavom i mreža Partizana se nije zatresla
4. minut
Asano iz šesnaestaerca šutira malo pored stative
2. minut
Filip Holender iskosa sa leve strane šutira, ali golman gostiju kači loptu koja je završila na stativi