PARTIZANOVA TREĆA PROVERA U TURSKOJ: Petrić isprobavao klince, na kraju remi sa Lučancima

20.01.2023. 16:48
FK Partizan
FK Partizan

Efikasan meč.

Fudbaleri Partizana remizirali su sa lučanskom Mladosti (2:2) u trećoj pripremnoj utakmici u Turskoj.

PETRIĆ PRELOMIO: Jojić TREĆI PUT u Partizanu!

ROĐENI BEOGRAĐANIN SE ODLUČIO ZA HRVATSKU: "Nikada nisam dobio poziv Srbije"

TRANSFER KARIJERE: Vlahović pred najvažnijim potpisom!

Crno-beli su izašli u kombinovanom sastavu:

Gočmanac, Ilić, Subotić, Ŝehović, Belić, Stjepanović, Jović, Jevremović, Pantić, Dijabate, Baždar.

Do prednosti je tim Gordana Petrića stigao u 20. minutu. Odlično je korner izveo Pantić, da bi na drugoj stativi loptu dočekao Ilić i glavom doveo svoju ekipu do vođstva.

No, ubrzo su Lučanci poravnali, posle svega dva minuta strelac sa bele tačke je bio Jojić.

Na početku drugog poluvremena su u redovima Partizana u igru ušli Đorđe Petrović, Mihajlo Petković, Vanja Vlahović i Miloš Jojić, a izašli su Danilo Pantić, Nemanja Jović, Samed Baždar i Fuseni Dijabate.

I u drugom delu su viđena dva gola, jedan na po obe strane. Mladost je u 72. minutu povela posle jedne kontre, strelac je bio Mirić. Partizan je uzvratio posle samo pet minuta kada je Jevremović fino pogodio sa levog krila.

Crno-beli su utakmicu završili sa deset igrača pošto je Mihajlo Petković završio meč ranije zbog povrede.

Najnovije vesti o FK Partizan možete naći OVDE.

BONUS GALERIJA: Pogledajte kako izgleda teniserka Olga Danilović