17.07.2021. 23:01
Aleksandar Stanojević
Aleksandar Stanojević / Izvor: MN Press

Publika daje čar fudbalu.

Fudbaleri Partizana ubedljivo su slavili u meču prvog kola Superlige Srbije protiv Proletera. Rezultat na "Karađorđu" je bio 4:0 za crno-bele, a utakmicu je obeležila i ogromna kiša koja je naročito bila otežavajući faktor u drugom poluvremenu.

NIKOLIĆ OSTAO BEZ TROFEJA Ovaj poraz je zaboleo navijače Lokomotive (VIDEO)

ZVER OD NAPADAČA Gomeš u četiri minuta - DVA GOLA! Drugi je REMEK-DELO, raketni udar (VIDEO)

DVA RIKARDO, PA JOŠ DVA Urošević se upisao, onda SLOBODNJAK JOJIĆA! Strahovit šut, golman bez šanse (VIDEO)

Toga se dotakao i Aleksandar Stanojević, trener beogradskog kluba, u izjavi nakon duela.

- Prezadovoljni smo, igrali smo dobro. Šteta što je bila ovolika kiša. Zahvalio bih se navijačima što su bili u ovolikom broju - kaže Stanojević.

Proleter - Partizan
Proleter - Partizan / Izvor: MN Press

On se još jednom osvrnuo na povratak publike na stadione.

- Odavno ovo nismo doživeli, baš smo srećni danas - zaključio je.

Trener Proletera Branko Žigić bio je još kraći.

- Nikad poraz, samo lekcija. Čestitam Partizanu na zasluženoj pobedi. Ostaje da izvučemo pouke iz ove utakmice - rekao je Žigić.