26°C
29.04.2024.
117.1205
109.1422

PARTIZAN SAZNAO IME RIVALA: Neviđena DRAMA u Škotskoj trajala bukvalno do POSLEDNJE sekunde (FOTO)

18.07.2019. 22:37
Grobari
Grobari / Izvor: Srbija Danas

Ovo niko nije očekivao.

Ekipa Konahs Kveja šokirala je favorizovani Kilmarnok u gostima sa 2:0 (0:0) i senzacionalno prošla u drugo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope gde će se sastati sa Partizanom. Trećeplasirani tim škotskog prvenstva doneo je na "Ragbi Park" prednost od 2:1 iz Velsa, imao više od igre, ali je uspeo sve da ispusti i ispadne iz Evrope.

BEZ SUZA NIJE MOGLO: Fudbaler PLAKAO kao kiša kada je čuo za Mihinu opaku bolest (FOTO)

MAČVAN UZBURKAO STRASTI: Milan OTKRIO sve o svom pozivu u reprezentaciju

GAGI OTVORIO DUŠU: Milosavljević OTKRIO šta ga je SPREČILO da se vrati u Partizan

Prvo poluvreme završeno je bez pogodaka, a Kilmarnok je dominirao terenom, stvarao šanse koje nije iskoristio. Konahs Kvej je to kaznio u 50. minutu preko Kaluma Morisa, a taj gol je uneo neizvesnost u dvomeč. Totalni preokret viđen je u 78. minutu kada je igrač Kilmarnoka Findli skrivio jedanaesterac i zaradio direktan crveni karton. Najstrožu kaznu realizovao je Vajld na deset minuta pre kraja utakmice i doneo Velšanima rezultat koji ih vodi dalje.

Škoti su napadali svim silama, a totalna drama viđena je od 85. minuta kada je i igrač Konahsa Vignel zaradio drugu javnu opomenu. Ipak, do kraja meča nije viđena promena rezultata, a crno-beli su dobili protivnika "po meri".

Prvi meč druge runde kvalifikacija za Ligu Evrope na programu je narednog četvrtka, 25. jula.

Pogledajte kako izgleda Kristina Janjić, izabranica reprezentativca Srbije Aleksandra Mitrovića