SUPERLIGA: Petarda u Humskoj, Partizan ubedljiv protiv Zlatibora (VIDEO)

15.03.2021. 17:33
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: MN Press

Crno-beli ostvarili 15. uzastopnu pobedu.

Fudbaleri Partizana savladali su ubvedljivo sa 5:1 (3:0) ekipu Zlatibora u 27. kolu Superlige Srbije. Bila je to 15. uzastopna pobeda u šampionatu crno-belih koji su već u porvom poluvremenu rešili pitanje pobednika. Crno-beli us imali incijativu od početka, ali bez pravih šansi osim šuta Jojića u 18. minutu kada je pogodio spoljni deo mreže, da bi tri minuta kasnije Jović pogodio na asistenciju Svetozara Markovića.

TIPSTER TE ZOVE: Preuzmi 1.500 RSD bonusa i postani kralj tipovanja

SUPERLIGA: TSC konačno pobedio, remi u Surdulici

"PARTIZAN NE VOLIM MOZGOM..." Legendarni Đuričić preminuo, a imao je nemoguću navijačku ljubav! "Ludačka hemija"

Partizan je nastavio da napada i imao je preko Asana još jednu šansu, aloi je Čupić odbranio. Ipak u 34. minutu nije mogao ništa golman gostiju kada je Asano uspeo da pogodi i duplira prednost. Čupić bio najzaslužinij što Partizan nije postigao i više golova pošto je branio udarce Jovića, Holendera, Živkovića, ali je Partizan stigao do 3:0 iz penala koji je realizvoa Natho posle igranja rukom jednog odbrambenog igrača Zlatibora u sopstvenom šesnaestercu. U drugom poluvremenu se  Zlatibor oslobodio pritiska na početku i u 52. minutu je Sević iz slobodnog udarca iznenadio Stojkovića i smanjio na 3:1. Imao je Zaltibor još jedan pokušaj koji je završio preko gola da bi u 74. minutu Bajbek vratio tri gola prednosti za crno-bele, a za još jednu petardu u Humskoj pobrinuo se Urošević u 83. minutu.

Fudbaleri Partizana danas od 18.10 dočekuju na stadionu u Humskoj ekipu Zlatibora iz Čajetine u okviru 27. kola Superlige Srbije. Crno-beli se nalaze u seriji od 14 mečeva u kojima su ostvarili pobedu i pokušaće da tu seriju nastave protiv Zlatibora.

U prvom duelu sezone koji je odigran u septembru Partizan je ostvario minimalnu pobedu u gostima od 1:0. Partizan je u odličnoj formi, teško prima golove i ima status apsolutnog favorita protiv Zlatibora. Na drugoj strani Zlatibor je u lošoj formi pošto je na prethodnih pet utakmica ostvario samo jednu pobedu i remi uz tri poraza.

90. minut
Kraj meča, ubedljiv trijumf crno-belih.
83. minut
5:1!!! Petarda u Humskoj, Urošević je odlično šutirao i savladao nemoćnog Čupića.
75. minut
Još jedna izmena u Partizanu, izašao je Šćekić, a ušao Pavlović.
74. minut
4:1!!! Bajbek je strelac. Savladao je Čupića odličnim udarcem sa leve strane.
71. minut
Prinudna izmena u Zlatiboru, izašao je Momčilović zbog povrede, a zamenio ga je Nikolić.
66. minut
Još jedna izmena u Partizanu, umesto Jojića u igru je ušao Zdjelar.
64. minut
Udarac Zlatibora, ali je pokušaj gostiju završio preko gola.
60. minut
Trostruka izmena u Zlatiboru. Iz igre su izašli Eliomar, Bogićević i Dašić, a u igru su umesto njih ušli Plavšić, Vukić i Hairlahović.
52. minut
3:1!!! Smanjuje Zlatibor prednost Partizana. Sević je strelac iz slobodnog udarca. Lopta je preletal sve igrače i odskočila o blatnjav teren i prevarila Vladimira Stojkovića.
46. minut
Počelo je drugo poluvreme. Trostruka izmena u Partizanu, izašli su iz igre Asano, Natho i Holander, a umesto njih ušli Lutovac, Suma i Bajbek.

II POLUVREME

45. minut
Kraj prvog poluvrmeena, Partizan vodi sa 3:0.
44. minut
3:0!!! Natho povećava prednost Partizana iz jedanaesterca koji je dosuđen posle igranja rukom u šesnaestercu Zlatibora.
43. minut
Još jedna prilika za Jovića, ali Čupić ponovo dobro brani.
39. minut
Ređaju se napadi Partizana, probao je Holender, ali Čupić brani.
37. minut
Nova prilika za Partizan, Marko Živković je pokušao sa nekih 18, 19 metara i pogodio je stativu. Posle kornera probao je Vujačić i šutirao je glavom pored gola.
34. minut
2:0!!! Partizan je duplirao prednost preko Asana. Japanac je iskoristio pas Bibrasa Natha i preciznim udarcem savladao Čupića.
31. minut
Asano je ima opriliku, ali je Čupić na vreme izleteo i odbrani udarac Japanaca.
21. minut
1:0!!! Partizan vodi, strelac je Nemanja Jović. Crno-beli su do vođstva došli posle prekida kada je Svetozar Marković spustio loptu ka Joviću kojem nije bilo teško da postigne gol.
18. minut
Nastavlja Partizan sa inicijativom, dok su gosti uglavnom orjentisani na odbranu.
12. minut
Prva prilika za Partizan, Jojić je šutirao sa 17 metara i pogodio je samo spoljni deo mreže.