Partizanovi veterani pobedili, Duljaj dao gol

24.03.2024. 12:39
Igor Duljaj
Igor Duljaj / Izvor: MN Press

Kao u stara vremena...

Veterani Partizana i PAOK-a su u Beogradu odigrali prijateljski meč, a slavio je tim iz Humske rezultatom 3:0.

SVE ŠTO TREBA DA ZNATE: Ko s kim do kraja, šanse Partizana i propozicije plej-ina EvroligeŽeljko Obradović, KK Partizan

Partizan uputio saučešće MoskviFK Partizan

Partizan uputio saučešće Moskvi

Golove u prvom poluvremenu su postili Nebojša Marinković i Gabrijel Radojičić, a desetak minuta pred kraj tačku na sve stavio je trener prvog tima crno-belih Igor Duljaj.

Prvo je povukao loptu sa sredine, dodao na drugu stranu, a onda ušao u srce kaznenog. Sačekao je ubačenu loptu, saigrač mu je spustio, a Igor se na desetak metara između trojice rivala odlično snašao i loptu poslao u mrežu.

- Dugo nisam igrao na velikom terenu, pre ovoga sam imao trening sa prvim timom, na terenu sam proveo 15 minuta i uspeo sam da postignem gol. Drago mi je što sam bio deo ovog druženja i nadam se da ćemo se uskoro naći na sličnoj utakmici u Solunu - rekao je aktuelni šef struke Partizana.

Boje Partizana u ovom meču branili su: Željko Budiša, Marko Jovanović, Branko Savić, Milan Smiljanić, Kuzman Babeu, Nemanja Pavlović, Nenad Marinković, Zdenko Muf, Vladimir Jocić, Nebojša Marinković, Miloš Bogunović, Igor Duljaj, Danijel Aleksić, Darko Tešović, Željo Radojičić, Goran Stojković, Gabriel Radojičić, Miloš Radosavljević i Goran Kadenić.