PAZARCI NAPRAVILI JOŠ JEDNO IZNENAĐENJE: Posle Partizana, savladan i TSC

06.08.2022. 22:25
FK Novi Pazar
FK Novi Pazar / Izvor: MN Press

Strelac jedinog gola bio je Danoski u 57. minutu.

Posle tri startna poraza, fudbaleri Novog Pazara očigledno su uspeli da pronađu pošto su ostvarili drugu uzstopnu pobedu. Posle Partizana, izabranici Vladimira Gaćinovća uspeli su kao gosti da savladaju sa 1:0 ekipu TSC-a.

NIŠTA OD GOLEADE: Rojs presudio Bajeru

MITROVIĆ: Bićemo veliko iznenađenje za sve

NOVA AKCIJA KLUBA SA MARAKANE: Zvezdina sezonska karta za celu porodicu

Zanimljivo je bilo prvo poluvreme u Bačkoj Topoli. Mogli su Pazarci u par navrata do gola u prvih 45 minuta, ali je golman Veljko Ilić bio na visini zadatka kada je trebalo zaustaviti pokušaje Mijića i Majdevca. Na drugoj strani, napadači TSC-a Vukić i Ratkov su promašili sve što su mogli, p je na poluvremenu bilo 0:0.

Mirno je počelo drugo poluvreme da bi u 57. minutu iskusni Zoran Danoski savladao Ilića. Mogao je makedonski internacionalac i da udvostruči prednost gostiju, ali je ovoga puta Ilić izašao kao pobednik. Do kraja je najbolju priliku za TSC propustio Mirčevski pošto je pogodio stativu, pa je Novi Pazar ostvario drugu pobedu.

BONUS VIDEO: Pogledajte scenu sa svadbe Ane Dabović