Gol Severine za minimalac Partizana u Novom Pazaru (VIDEO)

06.11.2023. 15:47
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: MN Press

Meč 14. kola.

Fudbaleri Partizana savladali su u gostima ekipu Novog Pazara sa 1:0 (1:0) u okviru 14. kola Mozzart bet Superlige, a strelac jedinog pogotka na meču bio je Severina već u 2. minutu.

Dokle ovo ide? Navijač se ubio jer mu je voljeni tim izgubio, majka besna na klubFK Boka Juniors

Do skoro terao loptu po srpskim terenima! Sad je na meti lidera engleske PREMIJER LIGE - poslali skauta po njegaSlobodan Rubežić

BRUNO NA MUKAMA: Arapi poslali ponudu Fernandešu Bruno Fernandeš

BRUNO NA MUKAMA: Arapi poslali ponudu Fernandešu

Igrači nisu stilgi praktično ni da se zagreju, a Partizan je već vodio sa 1:0 pred praznim tribinama Gradskog stadiona pošto je Novi Pazar pod suspenzijom. Igrao se 2. minut kada je Filipović dao dug pas, Severina prihvatio tu loptu i savladao Mirkovića. Posle vođstva Partizan je kontrolisao dešavanja na terenu, a Novi Pazar je prvi put zapretio u 15. minutu preko Ljajića, ali je slabo šutirao bivši član crno-belih. Tri minuta kasnije još dve prilike imao je Novi Pazar, prvo preko Ergelaša, da bi zatim Ljajić iskoristio grešku Kanutea, ali je loše šutirao. Ređale su se šanse, a na drugoj strani je Saldanja šutirao, ali je Mirković dobro intervenisao u 19. minutu. Prošlo je desetak minuta pbez prilka da bi defanzivac domaćina Flora odlično šutirao sa 30 metara, ali je Jovanović uspeo da odbrani, da bi golman Partizana dobro intervenisao i šest minuta kasnije posle šuta Ljajića. Veliku priliku za Partizan propustio je Saldanja u 40. minutu pošto nije dobro reagovao posle centaršuta Severine, a bila je to i poslednja dobra prilika u vome zanimljivom prvom poluvremenu.

Tek što je počelo drugo poluvreme Novi Pazar je imao priliku preko Ergelaša u 50. minutu, ali je on šutirao pravo u Jovanovića. Prvu pravu pretnju po gol domaćina, Partizan je prikazao u 58. minutu kada je Zahid šutirao sa ivice kaznenog prostora, ali je Mirković dobro intervenisao. da bi tri minuta kasnije, tek što je ušao, bivši igrač Partizana Sejduba Suma imao dobru priliku, ali ga je izblokirao Mirković. Golman Pazaraca bio je na novom ispitu u 62. minutu kadqa je šjtirao Natho, ali je uspeo da zaustavi taj udarac.

Usledilo je desetam mkinuta bez pravih prilika, mada tempo igre nije opadao, da bi u 74. minutu Ćirjak bio u dobro jprilici, ali je njegov pokušaj blokirao Jovanović. Minut kasnije Sise je propustio najbolju priliku za Pazar kada je praktično sa jednog metra od gol linije loše zahvatio loptu i poslao je u gol aut. Novi Pazara je bio taj koji je imao dominaciju u drugom poluvremenu, ali nije domaćin uspeo da dođe do gola crno-belih, a Partizan je u drugom minutu sudijske nadokande imao dobar kontra napad u kojem se našao Menig, ali je on šutirao preko gola Ipak, nije bilo vreemena da Pazar kazni taj promašaj, pa je ostalo 1:0 za Partizan.

NOVI PAZAR - PARTIZAN 0:1 (0:1)

STADION: Gradski

SUDIJA: Miloš Milanović

STRELAC: Severina 2. minut

NOVI PAZAR: Mirković, Lazić, Azemović, Sise, Floro (od 60. Anan), Ergelaš (od 60. Ćirjak), Momčilović (od 81. Obradović), Đo (od 60. Suma), Milojević (od 46. Šćepović), Karaklajić, Ljajić.

PARTIZAN: Jovanović, Filipović, Marković, Ilić, Antić, Kanute (od 46. Šćekić), Belić, Severina (od 63. Nikolić), Natho (od 63. Kalulu), Zahid, Saldanja (od 89. Menig).