NIKOLIĆ SRUŠIO JEDINSTVO: Partizan u osmini finala Kupa Srbije!

01.11.2023. 14:01
Fk Partizan
Fk Partizan / Izvor: MN Press

Napadač rešio meč.

U utakmici šesnaestine finala Kupa Srbije u fudbalu, Jedinstvo sa Uba poraženo je od Partizana rezultatom 1:0.

”OPET LAŽEŠ”: Mesi ODBRUSIO poznatom novinaru zbog navoda da se vraća u Barsu!Lionel Mesi

”OPET LAŽEŠ”: Mesi ODBRUSIO poznatom novinaru zbog navoda da se vraća u Barsu!

TEŠKO JE: Poketino zamolio navijače Čelsija da podrže igračeMaurisio Poketino

TEŠKO JE: Poketino zamolio navijače Čelsija da podrže igrače

Zvezda ne pušta Glazera da brani u Prištini!Omri Glazer

Zvezda ne pušta Glazera da brani u Prištini!

Domaći tim je bio bolji u prvih 15 minuta, Partizan praktično nije pretio, sve do 22. minuta utakmice kada je Severina prvi zagrejao dlanove Jovanovića.

U 29. minutu zicer za crno-bele, Baždar će morati da poradi na igri glavom. Bio je na levoj strani, ali je loše šutirao posle dodavanja Severine.

Nije bilo dovoljno uticaja Nikolića i Meniga u prvom poluvremenu, crno-beli su izgledali slabo u ofanzivi i očekujemo već na startu drugog poluvremena izmene u crno-belom taboru.

Do kraja beležimo i pokušaj Šehovića koji je morao bolje, ali sve je to bilo preslabo za ovo prvo poluvreme. Zubairu je na drugoj strani posle jedne polukontre pokušao da savlada Stevanovića, ali se svaki pokušaj završio neuspešno u prvom poluvremenu.

I onda je Duljaj morao da menja, Severina i Baždar su izašli jer praktično ništa dobro nismo videli od njih u prvih 45 minuta, ušli su Saldanja i Zahid i odmah gol u mreži domaćina.

Upravo je Zahid bio kreator, dodao je do Nikolića koji završava akciju za 0:1!

Ni posle gola, nije Partizan izgledao toliko dobro, posebno u odbrani, činilo se da je domaćin igrao sa previše respekta prema crno-belima i to im nije dalo rezultata.

Jedna odlična akcija zabeležena je posle pola sata igre u drugom poluvremenu, Zubairu je šutirao iz voleja, lopta je otišla malo pored gola Stevanovića koji je "zaleđeno" gledao.

Zahid je mogao da reši pitanje pobednika, ali je promašio iz izgledne situacije, usledio je udarac Belića, a Partizan je imao sve više prostora da napravi razliku na polovini Ubljana.

Ipak, promene rezultata nije bilo, Partizan je uspeo da prođe u naredno kolo i da odmori pojedince na ovom meču.