PONOVO PORAZ: Piksi doživeo još jednu petardu

27.07.2019. 18:15
Dragan Stojković Piksi
Dragan Stojković Piksi / Izvor: Profimedia

Gvangdžo na devetoj poziciji u šampionatu.

Dragan Stojković Piksi i njegov Gvangdžo doživeli su drugi uzastopni poraz, a još jednom je pukla i petarda pošto je Šangaj Šenhua trijumfovao sa 5:3 u 20. kolu kineskog šampionata.

VASKE, PA TADIĆ: Ajaks ukazuje veliku ČAST srpskom MAĐIONIČARU (FOTO)

PROGNOZE NISU DOBRE: Luka Jović TEŽE povređen, evo KOLIKO će biti van terena

SPARSI ODREŠILI KESU: Vicešampion Evrope dovodi argentinski TANDEM za 150.000.000 evra (FOTO)

Zahavi je doveo Piksijev tim u vođstvo u 5. minutu, da bi domaćin preko dva gola Morena u 13. i 19. minutu sitgao do preokreta. Ipak, Je Čuguji se pobrinuo da timovi na poluvreme odu poravnati 2:2. Trijumf Šangaju obezbedio je Kim Ši Vuk koji je postigao het-trik u drugih 45 minuta. KIm Ši Vu kbio je precizan u 58, 60. i 76. minutu, dok je Saba u sudijaskoj nadoknadi samo ublažio poraz Gvangdžoua. Duško Tošić meč je počeo sa klupe, a u igru je ušao sredinom drugog poluvremena.

Gvangdžo je ostao na devetom mestu tabele sa 24 boda, dok je Šangaj posle trećeg uzastonpg trijumfa na 12. poziciji tabele sa 21 osvojenim bodom.

Pogledajte kako izgleda Tatjana Bašević, bivša devojka nemačkog košarkaša Maika Cirbesa