POSLE DERBIJA U NIŠU: Milojević i Kosanović zadovoljni prikazanom igrom

23.11.2019. 18:12
Milorad Kosanović, Vladan Milojević
Milorad Kosanović, Vladan Milojević / Izvor: MN Press

Složili se treneri rivala.

Derbi 17, kola Superlige Srbije odigrali su Radnički i Crvena zvezda u Nišu, a gosti iz Beograda su slavili rezultatom 2:0 (više pročitajte OVDE). Posle meča treneri Vladan Milojević i Milorad Kosanović su bili srećni onim što su videli, ali je rezultatom svakako zadovoljniji bio strateg crveno-belih.

ODIGRAN JE VEČITI DERBI OMLADINACA: Zanimljiva utakmica i krajnji rezultat (VIDEO)

VRATIO SE SPECIJALNI: Totenhem se RASPUCAO i POBEDIO na Murinjovom debiju na klupi Pevaca

ČELNICI ROME U HUMSKOJ: Iznenada! Vučica došla po Partizanovu "zlatnu koku"!

Crvenu zvezdu već za tri dana očekuje utakmica sa Bajernom iz Minhena u Ligi šampiona, ali je Vladan Milojević istakao da ekipa do sada uopšte nije razmišljala o Bavarcima.

- Odigrali smo dobru utakmicu i nismo još razmišljali o utakmici sa Bajernom, jer je to potpuno drugo takmičenje. Bilo nam je bitno da dobro odigramo i mislim da je bilo veoma kvalitetno prvo poluvreme. Međutim, ima dosta prostora za napredak - rekao je Milojević.

Utakmicu je na kraju prelomio crveni karton koji je dobio Ivan Ostojić pri minimalnom vođstvu gostiju.

- Nije nam bio dan, a bilo je još teže posle isključenja. Pokušali smo da napadnemo i sa igračem manje, ali šta da radimo. Igrali smo dobro od prvog minuta i napravili smo iskorak od pre reprezentativne pauze, a nadam se dobrom nastavku sezone - poručio je Milorad Kosanović.

Pogledajte kako izgleda poznata hokejaška navijačica Julijana Trigubčak.

SVI SU MISLILI DA JE GOTOVO: Miha se ipak vraća u bolnicu, zakazana konferenicija za medije

SADIK DOBIJA KONKURENCIJU: Partizan DOGOVORIO dolazak napadača!

JOKAN JE BIO NA KORAK OD ZVEZDE: Legendarni trener otkrio plan koji je pravio sa Džajićem

LEPO POPODNE NA BANJICI: Radovke i Forsi igrali za malog Despota!

MARADONA PONOVO NA KLUPI: Argentinac se VRATIO na mesto uspeha