Utorak 19. mar 2024.
Rikardo Gomeš

POSLE DVA GOLA, DVE ASISTENCIJE: Gomeš se igra sa protivnicima, u strelce se upisali Natho i Jović (VIDEO)

Dominacija.

Rikardo Gomeš nastavlja da briljira na večerašnjoj utakmici. Posle dva pogotka niškom Radničkom, snažni napadač je "namestio" dva gola.

KAD MERIDIAN ČASTI – SVI DOBIJAJU! Odigraj 10 nedobitnih tiketa i BONUS je tvoj!

RADIO VAR U HUMSKOJ: Rikardo pogodio dva puta za 7 minuta! Partizan blizu pobede (VIDEO)

ZVEZDIN PRVI RIVAL RAZOČARAO: Bragin večerašnji rezultat nema opravdanja

U 63. minutu Rikardo je mogao da zabeleži het-trik. Međutim, on je nesebično uposlio Natha kojem nije bilo teško da povisi na 3:0.

Sedam minuta kasnije, Gomeš je prelepo petom ostavio loptu Joviću, a mladi ofanzivac sa 15-tak metara matira Kahrimana.