POVREDA JE PROŠLOST, SADA JE KAO NOV: Grujić postigao golčinu za Liverpul (VIDEO)

12.07.2017. 22:04
Marko Grujić
Marko Grujić / Izvor: Reuters

Redsi igraju prijateljski meč protiv Tranmere Roversa.

Prošla sezone neće ostati upamćena po dobrom za Marka Grujića. Bivši igrač Crvene zvezde nije dobio minutažu kojoj se nadao, sve zbog povrede koja ga je mučila. Ipak, čini se da u novu sezonu ulazi spreman da pokaže zbog čega je Liverpul platio veliki novac crveno-belima za njega.

OVO BI MOGAO DA BUDE PROBLEM: Zvezdinog fudbalera brine samo jedna stvar u Kazahstanu (FOTO)

PROCUREO SASTAV ZA IRTIŠ: Milojević pravi VELIKE PROMENE u timu, startovaće sa OVIH 11 igrača (FOTO)

Liverpul igra prvi pripremni meč u sezoni protiv Tranmere Roversa, a Marko Grujić postigao je drugi gol za tim sa Enfilda. Grujić je dobio loptu na nekih 25 metara od gola Tranmerea, povukao je u stranu i raspalio po njoj sa nekih dvadesetak metara za sjajan pogodak i veliku radost navijača Liverpula koji je poveo sa 2:0 u 42. minutu. Prethodno je Milner bio precizan iz penala za Liverpul u 34. minutu, da bi Šrivela u 50. povisio  a 3:0.