KIŠA GOLOVA: Rajković TRI PUTA vadio loptu iz mreže!

09.04.2023. 17:15
Predrag Rajković
Predrag Rajković / Izvor: Profimedia

Poraz ipak izbegnut...

Fudbaleri Valjadolida i Majorke podelili su bodove (3:3), u okviru 28. kola LaLige. Viđeno je dosta preokreta, a na kraju su gosti, za koje je branio Predrag Rajković, ipak osvojili bod.

NIJE MU OSTAO DUŽAN: Murinjo odgovorio Kasanu - "Nikada nije osvojio ništa... uvek dođe neki Marko Livaja"

MILOJEVIĆ NAVIJA ZA PARTIZAN: Voleo bih da derbi bude na Marakani

OČEKIVANO: Viljareal će prijaviti Valverdea i zatražiti suspenziju

Domaći su poveli preko Peresa u 33. minutu. Bio je to pravi projektil levom nogom, a srpski golman je samo pogledom mogao da isprati.

Majorka je dobro otvorila drugi deo meča. Najpre je Murići glavom u 53. minutu doneo izjednačenje, a onda i Morlanes preciznim udarcem u 58. potpuni preokret.

Rajković je nemoćan bio i u 68. minutu, kada ga je savladao Amalah, da bi u 86. Monču Valjadolidu doneo novo vođstvo.

I kada je delovalo da je to-to, na scenu je ponovo stupio Murići, koji je u četvrtom minutu nadoknade iz penala postavio konačnih 3:3.

Majorka već šest utakmica ne zna za pobedu i trenutno je 12. na tabeli sa 34 boda.

Valjadolid je 15. sa 29 bodova, samo dva više od Espanjola, koji je u opasnoj zoni.