10°C
26.04.2024.
117.1627
109.3752

PREMIJER LIGA: Liverpul je prvi, Salah MAJSTOR, a to je dokazao i trećim golom (VIDEO)

08.12.2018. 15:23
Mohamed Salah
Mohamed Salah / Izvor: Reuters
Odigrana utakmica 16. kola prvenstva Engleske.

Fudbaleri Bornmuta i Liveprula odigrali su premijernu utakmicu 16. kola Premijer lige, a uspešniji su bili gosti. Rezultat je bio 4:0, a čak gola dao je Mohamed Salah, u 25, 48. i 77. minutu. Nešto ranije, u 68. minutu, Stiv Kuk je posle akcije Liverpula sa leve strane loptu poslao u svoju mrežu. Posebno efektan bio je poslednji u meču, kada je Egipćanin "promešao" odbranu domaćina i loptu sa nekoliko metara poslao u mrežu (trenutno) sedmoplasirane ekipe.

ŠEVČENKO OTKRIO: Voleo bih da u Srbiji igramo na OVOM stadionu jer znam kakva je ATMOSFERA (FOTO)

PUKLO U MANČESTERU: Još jedna zvezda zbog Murinja hoće da napusti JUNAJTED (FOTO)

Pogledajfte majstoriju.

Sada su Redsi na prvom mestu tabele engleskog prvenstva. Imaju 42 boda, jedan više od Mančester sitija koji je poražen od Čelsija u derbiju kola. Plavci su na svom "Stamford bridžu" pobedili Građane sa 2:0, golovima, Ngoloa Kantea i Davida Luiza.

Podsetimo, Liverpul je u grupi Lige šampiona sa Crvenom zvezdom. Posle utakmica u utorak (21.00) biće poznat kpnačan poredak. Pari Sen Žermen će gostovati u Beogradu, a Napoli u Liverpulu. Trenutni poredak je sledeći, Napoli ima devet, PSŽ osam, Liverpul šest, a Zvezda četiri.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.