16°C
26.04.2024.
117.1627
109.3752

PREMIJER LIGA: Liverpul krenuo SILOVITO, poraz Noriča ublažila Zvezdina nekadašnja želja (VIDEO)

09.08.2019. 22:56
FK Liverpul
FK Liverpul / Izvor: Reuters
Ostali mečevi u subotu i nedelju.

Fudbaleri Liveprula i Noriča otvorili su novu sezonu u Premijer ligi Engleske, a pobeda Redsa bila je veoma ubedljiva. Već posle prvih 45 minuta, ekipa Jirgena Klopa vodila je sa 4:0, ali je na kraju bilo 4:1. Golove za prvaka Evrope dali su Grant Henli (autogol) u 8. minutu, a onda su usledili pogoci Mohameda Salaha, Virdžila van Dajka i Divoka Origija. Počasni gol za goste i novajlije u elitnom rangu dao je Temu Puki.

KOPLJANICI NAPRAVILI SJAJAN POSAO: Poznata sudbina Tadićevog OMILJENOG saigrača (FOTO)

SVI SU ČEKALI TOMANEA? Evo šta je Milojević rekao NJEGOVOM debiju!

MORA MNOGO BOLJE OD PORTUGALCA: Poznato ko SUDI revanš Kopenhagena i Zvezde (FOTO)

Kao što je rečeno, prvi gol bio je autogol Henlija. Za sve, osim njega i saigrače i navijače bilo je komično. Henli se samo uhvatio za glavu.

U nastavku je nastavljena dominacija Redsa, koji su dali još tri gola, ali je u 39. minutu Jirgen Klop dobio razlog za brigu. Povredio se golman Alison, a ušao je Adrijan. Kasnije je poraz samo ublažio Finac Puki koji se svojevremeno povezivao sa dolaskom u Crvenu zvezdu. To mu je bio premijerni gol u Premijer ligi Engleske.

U sledećem kolu Liverpul će gostovati Sautemptonu, a Norič će biti domaćin Njukaslu.