PREMIJER LIGA: Arsenal ponovo razočarao, navijači znaju ko je glavni krivac

14.01.2018. 16:56
Arsen Venger
Arsen Venger / Izvor: Reuters

Odigrana utakmica 23. kola Premijer lige.

Fudbaleri Arsenala opet su razočarali. Ekipa Arsena Vengera je u utakmici 23. kola Premijer lige gostovala Bornmutu i izgubila sa 2:1. Povele su Tobdžije golom Ektora Beljerina u 52. minutu, ali je ubrzo usledio i preokret. Posle velike greške i nepotrebnog istrčavanja Petra Čeha, Bornmut je izjednačio pogotkom Kaluma Vilsona u 70. minutu. Samo četiri minuta kasnije, postavljen je konačan rezultat. Strelac je bio Džordan Ajb. Iako u tim nije bilo Mesuta Ozila i Aleksisa Sančeza, navijači Arsenala su smatrali da njihov tim nije smeo da izgubi. Zbog toga je i iskusni Francuz bio na udaru na društvenim mrežama.

Sumirali su učinjeno u ovoj sezoni. Nisu u prvih četiri u Premijer ligi, ispali su iz FA kupa, ne igraju u Ligi šampiona (već u Ligi Evrope), Sančez i Ozil najverovatnije odlaze, ali Arsen Venger ostaje do 2019. godine. I za kraj, navedeno je da su izgubili od Bornmuta, prvi put.

PREMIJER LIGA: Tadić zablistao asistencijom, Čelsiju samo bod protiv Lestera (VIDEO)

Arnautović oduševio sve Srbe, a slika i 5 reči su bili dovoljni (FOTO)

Arsenal za pobedu ne zna od 28. decembra prošle godine kada je pobeđen Kristal Palas. Od tada je ekipa sa "Emirata" odigrala pet utakmica (u tri takmičenja) i zabeležila dva poraza i tri remija. Trenutno je na šestom mestu tabele Premijer lige sa 39 bodova.