PREMIJER LIGA: Arsenal RUTINSKI do pobede nad Junajtedom

01.01.2020. 22:55
Arsenal - Mančester junajted
Arsenal - Mančester junajted / Izvor: Reuters
I pored trijumfa tek su deseti na tabeli.

Arsenal je u poslednjem meču 21. kola Premijer lige savladao Mančester junajted na svom stadionu rezultatom 2:0 (2:0).

Počelo je ranim golom Pepea već u 8. minutu, da bi Sokratis u finišu prvog poluvremena duplirao prednost na 2:0.

PALAČINKE, TORTE, KOLAČI: Svako u Srbiji ima svoj omiljen Plazma recept, a evo koji je najčešći

MURINJO PROKOMENTARISAO DOBIJANJE KARTONA: Bio sam NEPRISTOJAN prema IDIOTU

POSLEDICE ZGUSNUTOG RASPOREDA: Kejn i još OSAM igrača POVREĐENO u današnjim mečevima PREMIJER lige

U nastavku nije bilo golova, pa je Arsenal uspeo da ostvari veoma važan trijumf nad velikim rivalom.

Tobdžije su sada na 10. mestu sa 27 bodova, dok je Junajted na petoj poziciji sa 31. osvojenim poenom.