PREMIJER LIGA: Arsenal u pobedničkom ritmu čeka Zvezdu, Milivojević strelac (FOTO)

28.10.2017. 17:52
Načo Monreal
Načo Monreal / Izvor: Reuters
Odigrana utakmica 10. kola engleske lige.

Fudbaleri Arsenala će u četvrtak ugostiti Crvenu zvezdu u utakmici 4. kola Lige Evrope, a meč na "Emiratima" najavili su pobedom. U meču 10. kola Premijer lige, Tobdžije su kao domaćini slavili protiv Svonsija rezultatom 2:1

MANČESTER SLAVIO U DERBIJU: Ovakve POHVALE Matiću nikad niste videli (FOTO)

MIHAJLOVIĆ: Potreban nam je bes (FOTO)

Poveo je Svonsi golom Sema Klukasa u 22. minutu, a Tobdžije su "proradile" u drugom poluvremenu. Sead Kolašinac je izjednačio u 51. minutu, a Aron Remzi je povećao na 2:1 sedam minuta kasnije. Starteri u ekipi Arsena Vengera su bili: Čeh, Košćelni, Mertezaker, Monreal, Beljerin, Remzi, Džaka, Kolašinac, Ozil, Sančez i Lakazet.

U 79. minutu Kolašinca koji je bio asistent Remziju zamenio je Rob Holding. Razlog je bila povreda, pa je hramljući napustio teren. Nekoliko minuta kasnije, Lakazeta je zamenio Olivije Žiru, strelac jedinog gola protiv Crvene zvezde.

Arsenal je slavio i u prethodnom kolu Premijer lige.

U malom londonskom derbiju, Kristal Palas je dočekao Vest Hem, a strelac prvog gola za Orlove bio je Luka Milivojević sa bele tačke. U 50. minutu, nekadašnji igrač Crvene zvezde smanjio je prednost Čekićara. Konačan rezultat je bio 2:2, a spasilac Palasa bio je Vilfred Zaha u sedmom minutu sudijske nadoknade.

Liverpul je pobedio sa 3:0. Ekipa Jirgena Klopa je bila bolja od Hadersfilda, a na klupi Crvenih bio je i Marko GrujićMančester Siti je na gostovanju Vest Bromviču bio uspešan. Upisana je pobeda od 3:2, a samim tim zadržano i prvo mesto na tabeli Premijer lige.

SRNIĆ SPREMAN ZA ZEMUN: Jedna stvar mu je pred meč VEOMA prijala (FOTO)