PREMIJER LIGA: Buran meč u Sautemptonu (VIDEO+FOTO)

15.10.2017. 19:43
Dtad
Dtad / Izvor: Reuters

Osmo kolo.

Sautempton i Njukasl odigrali su 2:2 u pretposlednjem meču osmog kola Premijer lige, a Aleksandar Mitrović nije bio ni na klupi Svraka, pa se svi pitaju da li je ovo definitivan znak da je reprezentativac Srbije "precrtan" od strane menadžera Rafe Beniteza. Za razliku od Mitrovića, drugi reprezentativac Srbije, Dušan Tadić, odigrao je ceo meč za Njukasl i imao dve solidne prilike, ali nije uspeo da se upiše u strelce.

VELIKAN U KRIZI: Fener vezao dva poraza (FOTO)

NOVA SMRT NA TERENU: Samo se SUDARIO sa PROTIVNIČKIM igračem, svi su ostali u ŠOKU! (VIDEO+FOTO)

TOŠIĆ: Srećan sam zbog PRVOG penala u karijeri (VIDEO)

Njukasl je bolje otvorio meč na stadionu Sent Meri i u 20. minutu je poveo pošto je Hejden naleteo na jednu odbijenu loptu i savladao loše postavljenog Forstera. Tadić je do odlaska na odmor propustio dve solidne prilike, a druga je bila veoma dobra, kad je sa nekoliko metara glavom šutirao za malo preko prečke. Drugo poluvreme je počelo znatno uzbudljivo, već u 49. minutu Gabijadini je prihvatio jednu dugu loptu, dugo se nameštao, tražio poziciju za udarac i pogodio prvi ugao za 1:1.

IZNENAĐENJE: Bivši igrači Zvezde SRUŠILI velikog FAVORITA! (FOTO)

Samo dva minuta, kasnije, Njukasl je ponovo poveo i ponovo je slabo reagovao golman Forster. Ajoze Perez je šutirao u prvi ugao, Forster je odbio loptu do istog igrača i loše pokrio prvi ugao koji je Španac pogodio za 1:2. U 75. minutu, Gabijadini je sa bele tačke pogodio za 2:2, a prethodno je Long oboren u protivničkom šesnaestercu. Do kraja meča, Ležen je imao najbolju priliku da donese pobedu Njukaslu, ali je njegov udarac glavom posle kornera sa gol linije izbacio Dejvis.

TREBA DA VIDE DŽEJMS, KARI I DURENT: Ovo su Bogdanovi NAJBOLJI potezi u predsezoni (VIDEO)