PREMIJER LIGA: Milivojević i Arnautović u glavnim ulogama (VIDEO+FOTO)

09.12.2017. 18:09
LukaM1
LukaM1 / Izvor: Reuters

Šesnaesto kolo.

Luka Milivojević i Marko Arnautović su postigli golove u mečevima šesnaestog kola Premijer lige. Vest Hem je iznenadio Čelsi i savladao Plavce golom Arnautovića, dok je Milivojević bio precizan iz penala u remiju Kristala palasa protiv Bornmuta (2:2), a u nadoknadi meča je želeo da izvede još jednu najstrožu kaznu, ali mu je saigrač Kristijan Benteke bukvalno oteo loptu iz ruku, stavio loptu na belu tačku - i nije postigao gol!

ŠEST DANA PRED ZVEZDU: Valensija se pojačala za Evroligu (FOTO)

Brutalno prebijanje: Pogledajte kako su huligani u Kijevu krvnički tukli novinare (VIDEO)

Kristal palas i Bornmut su odigrali meč pun preokreta. Centralna figura utakmice, veteran Džermejn Defo, doveo je goste u vođstvo, ali su domaći uzvratili i preokrenuli za samo tri minuta. Prvo je reprezentativac Srbije Luka Milivojević sigurno izveo penal, a onda je Skor Dan bio strelac za 2:1. Ubrzo zatim je Defo ponovo stupio na scenu i izjednačio na 2:2. U nadoknadi meča viđena je bizarna situacija. Milivojević je želeo da izvede još jednu najstrožu kaznu i donese pobedu domaćoj ekipi, ali mu je saigrač Kristijan Benteke bukvalno oteo loptu iz ruku, stavio loptu na belu tačku - i nije postigao gol!

UPITAN JE KOGA BI VOLEO DA PARTIZAN DOBIJE NA ŽREBU: Đukić je KRATKO odgovorio (FOTO)

Arnautović je prvencem u dresu Čekićara doneo pobedu Vest Hemu protiv Čelsija. Bio je to prvi trijumf domaćina od dolaska Dejvida Mojesa na mesto menadžera. Odluka je pala već u 6. minutu posle duplog pasa Lancinija i Arnautovića, Srbin je nadmudro rivala u kaznenom i poslao loptu u suprotan ugao.

SUMA IMA PORUKU ZA GROBARE: Želim Arsenal na žrebu! (FOTO)

SP KLUBOVA: Pačuka u polufinalu (FOTO)