PREMIJER LIGA: Mitrović tragičar Fulama! (VIDEO)

18.10.2020. 15:00
FK Fulam
FK Fulam / Izvor: Reuters
Srbin odigrao jednu od najlošijih utakmica u dresu ekipe iz Londona.

Nedeljni program Premijer lige otvorili su podelom bodova Šefild i Fulam (1:1), a tragičar "kolibara" bio je srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović. Naime, snažni napadač je prvo promašio penal za svoj tim u 57 minutu, dok je u 85 skrivio isti i omogućio "oštricama" da stignu do izjednačenja.

Evo zašto ovog vikenda niko neće morati da apeluje na ljude da ostanu kod kuće

SKANDAL U KOMŠILUKU: Sudija optužen za RASIZAM "J****m te c**ac" - igrači NAPUSTILI teren!

KRATKO I JASNO: Na dan derbija, Bojan Matić poslao BRUTALNU PORUKU igračima Partizana (FOTO)

Fulam je odigrao prilično dobru utakmicu, izabranici Skota Parkera stvarali su šanse, bili bolji rival, ali fortuna nije bila na njihovoj strani. Ipak, crno-beli (na ovom susretu žuti) iz Londona poveli su u 77 minutu nakon solo prodora Ademole Lukmana. Mladi Englez je sjajno promešao čitavu odbranu Šefilda i preciznim udarcem savladao Arona Ramsdejla.

Puleni Krisa Vajldera se nisu predavali, nagrada za to stigla je u 85 minutu. Mitrović je nakon jednog kornera udario jednog igrača domaćih, a sudija je tek nakon asistencija arbitra iz VAR sobe pokazao na belu tačku. Neumoljiv sa kreča bio je Bili Šarp - 1:1.

Nakon ove utakmice, obe ekipe imaju po dva boda, trenutno su na deobi 17 i 18 mesta, bez pobede nakon 6 odigrnaih kola.