PREMIJER LIGA: Vukovi UGRIZLI goropadne Đavole! Pogba ZATVORIO vrata na Old Trafordu (VIDEO)

19.08.2019. 22:55
Mančester junajted
Mančester junajted / Izvor: Reuters

Junajted nije iskoristio penal.

Fudbaleri Vulverhemptona i Mančester junajteda remizirali su u poslednjem kolu drugog kola Premijer lige. Iako je posle prvog poluvremena izgledalo da će Đavoli upisati i drugu pobedu u novoj sezoni, za iznenađenje se pobrinuo Ruben Neveš, koji je doneo vredan bod Vukovima.

"Srbija OSVAJA Svetsko prvenstvo!" Za legendu svetske košarke Plavi su NAJVEĆI FAVORITI u Kini, a evo i ZAŠTO

NOVOSAĐANIMA RASTU APETITI: Lale predstavile NAJVEĆE pojačanje!

NOVI POTPIS NA MARAKANI: Pored Garsije crveno-beli doveli još jednog igrača i to iz Vojvodine (FOTO)

Gosti su poveli u 27. minutu posle odlične akcije, Marsijal je postigao maestralan gol i doneo prednost izabranicima Ole Gunar Solskjera.

Radost Đavola trajala je do 55. minuta, kada je Ruben Neveš na još spektakularniji način doneo izjednačenje domaćinu. Posle silovitog udarca Portugalca, lopta se od prečke odbila iza leđa golmana De Hee, što je izazvalo erupciju oduševljenja na "Molinju".

Mogao je Mančester junajted sredinom drugog poluvremena do celog plena u ovom meču, kada je odbrana Vukova nepropisno oborila Pola Pogbu u šesnaestercu.

Isti igrač preuzeo je odgovornost i - promašio. Golman Patrisio pročitao je nameru Francuza, koji je ovim promašajem navukao još veću mržnju navijača Crvenih đavola, posle izjava da želi da napusti Old Traford.

Norvežanin na klupi Junajteda ponovo nije ukazao priliku srpskom reprezentativcu Nemanji Matiću, koji je kao i u ubedljivoj pobedi na startu Premijer lige protiv Čelsija (4:0), ceo meč odgledao sa klupe za rezerve.