PRIPREME CSKA: Goleada u meču Armejaca protiv danskog kluba

22.01.2018. 14:23
FK CSKA Moskva
FK CSKA Moskva / Izvor: Profimedia
Utakmica odigrana u Španiji.

Moskovski CSKA, rival Crvene zvezde u šesnaestini finala Lige Evrope, remizirao je 2:2 protiv Horsensa, u prijateljskom meču odigranom u Španiji. Armejci, koji su juče u kombinovan sastavu odigrali bez golova protiv norveške Valerenge, danas su sa većinom prvotimaca u timu odigrali veoma zanimljiv meč protiv danskog prvoligaša u kom su viđena čak četiri gola.

PORUKA KOJA KIDA SRCE! Jelena se oglasila posle Đokovićevog poraza, NAJEŽIĆETE SE

ĐOKOVIĆ POSLE PORAZA: Situacija sa laktom je ozbiljna, ne znam koliko ću pauzirati (FOTO)

KAKVI SU TO LJUDI: Hrvati se sprdaju sa selektorom Srbije, koji ih je nazvao BRAĆOM!

Trener CSKA Viktor Gončarenko je na teren poslao većinu prvotimaca, čime je polako nagovestio sa kojim će sastavom. Oba gola za CSKA, koji je dva puta gubio, postigao je Vitinjo. Brazilac je u 12. minutu precizno izveo penal, a zatim u 56. minutu postavio konačnih 2:2. Strelci za Horsens bili su Mikel Kvist u 3. i Kjartan Finbogason u 34. minutu.

RASTANAK: Radičević napustio Zvezdu (FOTO)