13°C
11.05.2024.
117.1305
108.6856

RASPUCAO SE: Bivši fudbaler Zvezde dao DVA GOLA i srušio MILIONE tiketa na planeti (VIDEO)

26.08.2018. 17:26
FKCZ
FKCZ / Izvor: MN Press

Velika pobeda autsajdera.

Nesuđeni rival Crvene zvezde u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, Legija iz Varšave, tone sve dublje. Posle sramotne eliminacije od Spartaka iz Trnave, prvak Poljske prolazi kroz golgotu i u domaćem šampionatu. Najnoviji šamar Miroslavu Radoviću i njegovim drugovima zadala je Visla iz Ploka. Malo poznati klub je ponizio Legiju usred Varšave i pobedio je 4:1, a dva gola za goste postigao je Rikardinjo, nekadašnji član Crvene zvezde.

TRANSFER BOMBA U ISTANBULU: Četiri dana pred Partizan Bešiktaš doveo reprezentativca Srbije (FOTO)

ISPLIVAO PRLJAV VEŠ: Španska STARLETA otkrila šta su joj igrači REALA i BARSE radili (VIDEO+FOTO)

OPET JE UPRSKAO: Pol Gaskojn ponovo UHAPŠEN. Sad je SEKSUALNO uznemiravao žene (FOTO)

Brazilac je u 11. minutu načeo domaćina, a zatim ga je, posle pogotka Furmana u 40. minutu, dotukao u 49. minutu, drugim golom na utakmici. Već tad je sve bilo jasno oko pobednika, a da stvar za Legiju bude gora, u 64. minutu drugi žuti karton, samim tim i crveni, dobio je Injaki Astiz. Niko Varela je u 74. minutu povećao na 4:0, a Karlos Lopez je u finišu meča počasnim golom ublažio blamažu domaćina.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.