REMI NA POČETKU PRIPREMA: Partizan u završnici prokockao prednost

15.01.2023. 14:50
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: Foto: FK Partizan

Oba gola sa bele tačke.

Fudbaleri Partizana remizirali su protiv rumunske Univerzitatee (1:1), u okviru prve kontrolne utakmice na pripremama u Turskoj.

PARTIZAN DOVODI STRAŠNO POJAČANJE: Reprezentativac Srbije dolazi u Humsku (FOTO)

OTIŠAO IZ CRVENE ZVEZDE: Za njega nema mesta u timu (FOTO)

Crno-beli su poveli u 11. minutu pogotkom Andrije Pavlovića, koji je bio precizan sa bele tačke. Prethodno je Baždar presekao loš pas defanzivaca protivnika, te ga je golman rumunskog tima oborio, a sudija je pokazao na belu tačku.

Imali su do kraja poluvremena crno-beli još nekoliko prilika, doduše ni Krajova nije bila bezidejna, ali promene rezultata nije bilo.

U drugih 45 minuta još uzbuđenja. Agresivnije je počeo Parni Valjak, ali je i iskusni čuvar Partizanove mreže Milan Lukač imao priliku da se dokaže u nekoliko navrata.

Rumunski tim je do izjednačenja stigao u 77. minutu, takođe sa bele tačke. Za 1:1 pogodio je kapiten rumunskog tima, Ivan, nakon što je Roguljić oboren u kaznenom prostoru Partizana.

Podsećamo, bila je ovo prva utakmica crno-belih na pripremama u Turskoj.

Pogledajte kako izgleda Andrea Sahara, izabranica boksera Kubrata Puleva.