REMI U TURSKOJ: Partizan nije pobedio Poljake, a Miloševića boli glava zbog POVREDE najboljeg (VIDEO)

22.01.2020. 15:54
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: MN Press

Teška utakmica.

Fudbaleri Partizana remizirali su sa poljskom Krakovijom u drugom pripremnom meču u Antaliji sa 1:1. Crno-beli su bili bolji rival, ali i pored vođstva nisu uspeli da dođu do pobede, jer su Poljaci u završnici došli do izjednačenja iz penala. Ipak, najveći problem za trenera Sava Miloševića je povreda Takume Asana koji je napustio igru zbog povrede zadnje lože.

NEMA POPUSTA NI NA TRENING MEČU: Besni Milošević povukao ekipu sa terena (VIDEO)

POKAZALI SE REZERVISTI: Partizan uspešan u prvoj proveri u Beleku

EVO ŠTA ME JE IZNERVIRALO: Savo OBJASNIO zašto je povukao ekipu sa terena (VIDEO)

Partizan je utakmicu započeo u sledećem sastavu: Stojković - Miletić, Ostojić, Pavlović, Urošević - Zdjelar, Šćekić - Tošić, Natho, Asano - Sadik.

Prvu priliku na utakmici imao je Nemanja Miletić posle deset minuta igre, ali je njegov pokušaj glavom posle centaršuta Tošića završio preko gola. Tačno na sredini poluvremena pripretili su i Poljaci iz slobodnog udarca, ali je Stojković bio siguran. Novi pokušaj crno-belih da povedu desio se u 25. minutu kada je Slobodan Urošević šutirao sa distance, ali loše.

Veliki problem za trenera Parnog valjka Sava Miloševića nastao je deset minuta kasnije kada je Takuma Asano izašao iz igre zbog povrede zadnje lože, a zamenio ga je Lazar Marković.

Samo dva minuta po ulasku u igru, Marković je započeo akciju u kojoj je Sadik imao najbolju priliku u dotadašnjem delu meča. Marković je centrirao na drugu stativu, Tošić je vratio loptu za Nigerijca, ali je ovaj iz odlične pozicije pogodio samo golmana Hrosa. Poslednju priliku u prvih 45 minuta imao je Strahinja Pavlović koji je krenuo u napad, onako kako on to ume, ali je šutirao pravo u čuvara mreže Krakovije.

Novu veliku šansu propustio je Sadik u 51. minutu kada je posle proigravanja Sume izbio sam ispred protivničkog golmana, ali je šutirao pravo u njega. Ipak, deset minuta kasnije crno-beli su preko Zorana Tošića uspeli da dođu do vođstva od 1:0. Bivši reprezentativac Srbije je odlično iskoristio dodavanje Sume i iz kaznenog prostora pogodio dalji ugao.

U narednih 25 minuta se ništa značajnije nije dešavalo na terenu, a onda je Rajko Brežančić napravio faul u šesnaestercu i dosuđena je najstroža kazna. Loptu je na belu tačku stavio Tomaš Vesternicki i zatresao je mrežu za 1:1.

Dva minuta kasnije je poslednju priliku na meču imao Đorđe Ivanović koji je izašao pred golmana Hrosa, ali mu je ovaj ušao u šut i zaustavio je njegov udarac.

Pogledajte kako izgleda Aleksandra Mendez, devojka koja je umalo ukrala srce Kristijana Ronalda.

SUMA POSLAO JAKU PORUKU GROBARIMA: Ovo se neće uopšte svideti navijačima Zvezde

DRAMA U TRENTU: Posle ovog rezultata baš se ZAKUVALO u Partizanovoj grupi! (VIDEO)

OZBILJNO POJAČANJE: Studemajer novi igrač Makabija (FOTO)

UDARCI SU OSTAVILI POSLEDICE: Procurio SNIMAK huligana koji BRUTALNO bije bivšeg saigrača Lebrona Džejmsa (UZNEMIRUJUĆI VIDEO)

ZAKUVALO SE: FIBA I ULEB zajedničkim snagama protiv Evrolige!