SPEKTAKL NA MONUMENTALU: River bio bolji, ali "svemoćni" Romero spasio Boku (VIDEO)

26.02.2024. 09:50
Monumental
Monumental / Izvor: Reuters

Derbi bez pobednika.

U noći između nedelje i ponedeljka odigran je jedan od najuzavrelijih derbija na svetu. Fudbaleri River Plate i Boke Juniors odigrali su (1:1) u meču sedmog kola Liga kupa Argentine.

LA LIGA: Veteran sa klupe doneo pobedu RealuReal Madrid - Sevilja

LA LIGA: Veteran sa klupe doneo pobedu Realu

ATALANTA NOSI BOD SA "SAN SIRA": Nedovoljna Leaova "bomba"FK Milan

ATALANTA NOSI BOD SA "SAN SIRA": Nedovoljna Leaova "bomba"

TREĆE POLUVREME MEČA U ZAGREBU: Pogledajte OKRŠAJ navijača Dinama i Rijeke (VIDEO)Tuča navijača Dinama i Rijeke

Spektakl je održan na renoviranom čuvenom Monumentalu, gde su navijači Rivera priredili atmosferu za pamćenje.

Domaći su poveli golom Pabla Solarija u 49. minutu, ali je veliko slavlje na "Monumentalu" otkazao Кristijan Medina koji je postavio konačan rezultat u 70. minutu.

Edinson Kavani
Edinson Kavani / Izvor: Reuters

Crveno-beli su bili bolji rival tokom 90 minuta, ali je sjajnu partiju imao golman Boke Serhio Romero. Imao je bivši čuvar mreže Mančester junajteda nekoliko bravuroznih intervencija kojima je spasio svoj tim od trećeg vezanog poraza od ljutog rivala.

River vodi u A grupi sa 13 bodova, dok je Boka sedma u grupi B sa 10  bodova.