109.2537

SADIKU PALA ROLETNA: Najbolji strelac Almerije isključen u 53. minutu (FOTO)

06.02.2021. 22:22

Nigerijac za 22 minuta zaradio dva žuta kartona.

Nekadašnji napadač Partizana od svog dolaska u Almeriju i početnog prilagođavanja na Španiju trese mreže kao od šale. Danas je njegova Almerija gostovala ekipi Fuenlabrade u okviru 24. kola španske Segunde, a on se nije preterano proslavio. Nigerijac je u 53. minutu isključen iz igre.

Potreban vam je brzi keš? Imamo SAVRŠENI PREDLOG!

LUDNICA ZA INFARKT U NEMAČKOJ: Golman IZJEDNAČIO u 93. minutu! To nije bio konačan rezultat (VIDEO)

FUDBALER ZVEZDE TO SEBI NIKAD NIJE OPROSTIO: Danas minut ćutanja na "Teatru snova", bol nije prestala (VIDEO)

Naime, Umar Sadik je u 31. minutu susreta dobio žuti karton zbog prekršaja, što nije apsolutno nikakav problem, imajući u vidu da je on napadač. Ipak, u drugom poluvremenu krenuo je podjednako agresivno i u 53. minutu uspeo je da zaradi drugi žuti karton i isključenje sa susreta.

Utakmica između Fuenlabrade i Almerija završena je rezultatom 1:1. Strelac za domaće bio je Redni Nteka u 83. minutu dok je gostima bod doneo Fransisko Viljalba šest minuta kasnije.