SAMO BOD ZA JUVE: Milik promašio penal, pa se iskupio

30.04.2023. 22:49
Arkadijuš Milik
Arkadijuš Milik / Izvor: Reuters

Ne mogu biti zadovoljni u Torinu.

Juventus je u poslednjem meču 32. kola Serije A igrao nerešeno sa Bolonjom na gostovanju (1:1).

PENAL DRAMA PRIPALA PSV-U: Tadić pogodio sa 11 metara, ali Kup Holandije otišao u ruke protivniku

Dinamo u derbiju Hrvatske overio titulu

SRBI DOMINIRALI! Jovićev het-trik asistencija: Pogodio i bivši Zvezdin igrač protiv Stankovićeve ekipe

Domaći tim je poveo u desetom minutu pogotkom Orsolinija iz penala.

Imao je Juventus 20 minuta kasnije priliku da izjednači na isti način, ali je šut Arkadijuša Milika odbranio golman Bolonje Skorupski.

Ipak, poljski napadač se iskupio u 61. minutu kada pogodio za 1:1. Milika je u 83. minutu zamenio Dušan Vlahović, dok je Filip Kostić igrao do 58. minuta.

Juve je propustio priliku da eventualnom pobedom pretekne Lacio na drugom mestu, ali sada su smanjili zaostatak na samo jedan bod. Bolonja je na devetom mestu.

BONUS GALERIJA: Pogledajte kako izgleda portparolka FK Vojvodina Sanja Beba Kružević.