SRBI BLISTALI U NEMAČKOJ: Jojić i Kostić SPASIOCI! (VIDEO)

27.01.2018. 17:26
Miloš Jojić
Miloš Jojić / Izvor: MN Press

Na programu 20. kolo.

Iako je još sredinom jesenje sezone bio među prežaljenima za "Cvajtu", Keln je bez dileme najveće iznenađenje u Novoj godini bundesligaškog takmičenja. Bivši protivnik Crvene zvezde u Ligi Evrope bio je na pragu četvrt uzastopne pobede, a Miloš Jojić nastavio da teroriše protivničke golmane.

NEODSTAJALI SAMO GOLOVI: Partizan na Kipru NADIGRAO Gornjik!

PARTIZAN GA JE ŽELEO: Prvi strelac Zmajeva u Mađarskoj! (VIDEO)

Bivši igrač Partizana je ponovo bio strelac za Jarčeve u meču protiv Augzburga, evrogol sa preko 25 metara nije bio dovoljan za novu radost. Snove o 12. bodu u četiri kola srušio im je Kajubi u finišu utakmice.

ILIEV OTKRIO: Nudili su nam Kangu i Bena

U strelce se upisao i Filip Kostić. Reprezentativac Srbije doneo je bod Hamburgeru na gostovanju favorizovanom Lajpcigu i sačuvao šanse svog tima za opstanak u eliti.

Vatromet golova na "Alijanc Areni". Bajern je, prema rezultatima, po mnogima novi-stari šampion, ali protiv Hofenhajma su se prilično namučili. Ko zna kakav bi epilog bio, da je Gabri već u 3. minutu iskoristio penal za goste, ali se za promašaj iskupio devet minuta kasnije zatresavši mrežu Bavaraca. Na njegovu sreću, promašaj sa "bele tačke" ispratio je Ut i odbijenu loptu ipak uspeo da smesti u gol prvaka.

Bajern je posle 0:2 bio na kolenima, međutim, za samo četiri minuta Levandovski (21.) i Boateng (25.) vratili su meč u egal, a Koman, Boateng i Vanger u sudijskoj nadoknadi doneli potpuni rezultatski preokret.

Iznenađenje u Dortmundu! Borusija je ponovo razočarala, ovog puta protiv Frajburga (2:2). Junak dana bio je Danac Petersen, koji je mrežu Milionera dva puta zatresao, ali je domaćin ipak stigao do boda u prvom minutu dodatnog vremena.