SENZACIJA U FA KUPU: Mitrovićev PROMAŠEN penal najavio BRUKU Fulama (VIDEO)

06.01.2019. 17:36
Fudbalska reprezentacija Srbije
Fudbalska reprezentacija Srbije / Izvor: MN Press

Neočekivan rezultat na Krejven Kotidžu.

Fudbaleri Fulama su ispali iz FA Kupa u trećem kolu posle iznenađujućeg poraza na domaćem terenu od četvrtoligaša Oldama. Gosti su trijumfovali rezultatom 1:2, a meč je mogao da ode u potpuno drugom smeru da je Aleksandar Mitrović postigao gol sa bele tačke pri rezultatu 1:1.

AGONIJA SE NASTAVLJA: Radonjićev Olimpik ispao od ČETVRTOLIGAŠA (FOTO)

PARTIZAN NE ODUSTAJE OD TITULE: Ništa nije gotovo, ima još dva DERBIJA (FOTO)

Denis Odoi je doveo Fulam u vođstvo u 52. minutu utakmice, a rezultat je poravnao Sem Saridž iz penala u 76. minutu. Osam minuta kasnije, sudija Tejlor je svirao penal za domaću ekipu, a odgovornost je preuzeo reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović koji je tada i ušao u igru. Ipak, snažni centarfor nije uspeo da zatrese mrežu, a četiri minuta kasnije je usledila kazna kada je Kalum Lang pogotkom doneo pobedu autsajderu.

Fulam će posle ispadanja iz najstarijeg takmičenja na svetu moći da se u potpunosti posveti borbi za opstanak u Premijer ligi, gde se trenutno nalaze na pretposlednjoj poziciji sa četiri boda manje od Kardifa koji je prvi iznad crte.

Pogledajte kako izgleda Marija Košutić, devojka reprezentativca Srbije Uroša Spajića.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.