SERIJA A: Đuričić asistent, pobede favorita (VIDEO)

18.02.2018. 17:32
Filip Đuričić
Filip Đuričić / Izvor: MN Press

Mečevi 24. kola.

Kandidati za titulu prvaka Italije Napoli i Juventus su minimalnim pobedama nastavili da se udvoje trkaju za Skudeto, a Filip Đuričić je asistencijom doprineo pobedi Beneventa, koji je i dalje daleko od opstanka, ali je makar sačuvao teoretske šanse osvajanjem tri boda.

TRENER MLADOSTI GRMI: Neću da KOMENTARIŠEM suđenje, pa da me KAZNE!

PRELOMIO! Boaći doneo KONAČNU odluku, zna se da li će igrati u Moskvi! (FOTO)

Napoli je pobedio SPAL samo 1:0 iako je poveo već u 6. minutu. Brazilac Alan je iskoristio je proigravanje Hozea Kaljehona. Očekivao se ubedljiv trijumf čete Mauricija Sarija, naročito posle ranog vođstva, ali mreže se do kraja nisu tresle. Imao je Napoli još prilika, čak i poništeni gol Mareka Hamšika zbog ofsajda posle intervencije VAR sistema, ali je ostalo 1:0. Doskorašnji član Partizana Everton Luiz nije ulazio u igru, ostao je na klupi SPAL-a.

NIMALO NIJE ZADOVOLJAN: Đukić je imao šta da kaže posle pobede u Lučanima

SVE U ŽARU BORBE: Matić ušao u SUKOB sa saigračem! (VIDEO)

Desetkovani Juventus je uspeo da slavi na gostovanju gradskom rivalu Torinu. Stara dama je slavila i bez povređenih Andree Barzaljija, Bleza Matuidija, Huana Kvadrada i Marija Mandžukića, a u ranoj fazi meča se povredio i Gonzalo Iguain. Umesto Argentinca je u igru ušao Federiko bernardeski i asistencijom Aleksu Sandru za jedini gol doprineo pobedi na teškom gostovanju.

MILOJEVIĆ OVO MORA DA PROČITA: Rusi vežbaju za revanš nešto na šta nisu ni POMIŠLJALI (FOTO)

Benevento je došao do treće pobede ove sezone, pošto je na svom terenu savladao Krotone rezultatom 3:2. Krotone je poveo u 11. minutu preko Krokijate, ali je Sandro izjednačio na 1:1. U 65. minutu Filip Đuričić je asistirao Violi za 2:1, ali je već u 73. Benali doneo novo izjednačenje. U 89. minutu, Dijabate koji je prethodno zamenio Đuričića u 77. minutu, pogodio je za konačnih 3:2

ISPUNIO MU ŽELJU: Adžić je pre meča zamolio Pešića za uslugu, a on mu je ISPUNIO