STANKOVIĆ NIJE MOGAO PROTIV UČITELJA: Roma ubedljiva protiv Sampdorije

02.04.2023. 21:04
Dejan Stanković
Dejan Stanković / Izvor: Profimedia

Đenovljani ostali na pretposlednjoj poziciji.

Fudbaleri Rome savladali su sa 3:0 (0:0) ekipu Sampdorije u pretposlednjem meču nedeljnog programa 28. kola Serije A. Dejan Stanković nije uspeo da iznenadi svog učitelja Žoze Murinja, a Đenovljani su ostali na pretposlednjem mestu tabele sa 15 bodova, dok je Roma sada četvrta sa 50 bodova.

ĐAVOLI BEZOPASNI NA SENT DŽEJMS PARKU: Njukasl razbio Junajted

PARTIZAN PAO NA ČETVRTO MESTO: Čukarički savladao Radnički u Nišu

LA LIGA: Benzema het-trikom srušio Valjadolid, Babić strelac u remiju Almerije

Sampdorija je ostavila dobar utisak na ''Olimpiku''. Gosti su imali prvu priliku u 27. minutu preko Gabijadinija, da bi četiri minuta kasnije zapreti i Ljorente. Roma je bila bliže golu u završnici prvog poluvremena kada je Vajnaldum u 36. minutu pogodio stativu, da bi u 43. minutu golam Sampdorije Ravalja dobro intervenisao.

Ključni trenutak meča dogodio se u 52. minutu kada je Murijlo dobio drugi žuti karton i Sampodrija je ostala sa igračem manje, da bi pet minuta kasnije Roma povela preko Vajnalduma koji je iskoristio odličan centaršut Matića. U 88. minutu je pobedu Rome potvrdio Dibala sa bele tačke pošto je Ravalja prethodno napravio faul u svom kaznenom prostoru, da bi El Šaravi u četvrtom minutu sudijske nadokande samo učinio trijumf Vučice još ubedljivijim.

Pogledajte kako izgleda Beatris Moreira, devojka Giljermea Soareša fudbalera Brage