19°C
30.04.2024.
117.1117
109.3684

SERIJA A: Sudije režirale poraz Juventusa u Đenovi, Torinu samo bod kod kuće (VIDEO+FOTO)

19.11.2017. 17:22
JuveSamp
JuveSamp / Izvor: Reuters

Trinaesto kolo.

Šestostruki uzastopni šampion Italije Juventus poražen je 2:3 na gostovanju Sampdoriji u meču koji će izazvati brojne polemike zbog sudijskih grešaka na štetu najtrofejnijeg kluba sa Apenina. Torino Siniše Mihajlovića i Adema Ljajića nije uspeo da kod kuće pobedi Kjevo (1:1), dok je Benevento nastavio da ruši negativne rekorde 13. uzastopnim porazom od starta sezone.

OČI DA VAM ISPADNU: Zvezda ima NAJLEPŠU atletičarku (FOTO)

BLAGO RUGANIJU: Kada se ova plavuša skine u bikini, od njenog tela svima zastaje dah (FOTO)

Stara dama je često bila na udaru prethodnih sezona jer ostali smatraju da Juventus često ima pomoć arbitara, ali protiv Sampdorije je viđen drugačiji scenario. Juventusu je u prvom poluvremenu kod rezultata 0:0 poništen regularan gol Gonzala Iguaina, koji bi meč izvesno odveo u suprotan smer od kasnije viđenog.

SUPERLIGA SRBIJE: Vučić za pobedu Zemuna

Ubrzo zatim Juventusu nije sviran ni očigledan penal. Da zlo bude veće, obe situacije su kontrolisane VAR tehnologijom, ali su odluke sudija bile skandalozno pogrešne.

RAMPA ĆE BITI SPUŠTENA: Junajted ne želi da ga pusti (FOTO)

NAPUSTIO VELS: Kolmen na klupi drugoligaša (FOTO)

U drugom poluvremenu Sampdorija je za samo 27 minuta stigla do 3:0, a u nadoknadi su Iguain iz penala i rezervista Dibala poraz Stare dame učinili podnošljivijim.

Torino nije pobedio Kjevo. Gosti su poveli, domaćin izjednačio i imao penal za pobedu, ali Andrea Beloti nije iskoristio penal u 73. minutu. Adem Ljajić je odigrao ce meč za četu Siniše Mihajlovića. Pred kraj su domaći imali i igrača više posle isključenja Ivana Radovanovića u 88. minutu, ali je odbrana Kjeva na čelu sa Nenadom Tomovićem (odigrao ceo meč) izdržala do kraja.

Đenova je kao gost pobedila Krotone 1:0 i tako konačno prekinula niz od tri poraza. Jedini gol postigao je Luka Rigoni u 11. minutu, a nekadašnji kapiten Crvene zvezde Darko Lazović je  meč odgledao sa klupe gostiju.