ŠEVČENKO: Srbija je dobar tim, zaslužili smo bod

17.11.2019. 19:09
Andrej Ševčenko
Andrej Ševčenko / Izvor: MN Press
Orlovi remizirali sa Ukrajinom.

Selektor fudbalske reprezentacije Ukrajine Andrej Ševčenko, posle remija protiv Srbije 2:2, izjavio je da je na kraju kvalifikacija zadovoljan jer je ekipa otišla na EURO bez poraza, sa šest pobeda i dva nerešena meča.

TUMBAKOVIĆ POSLE UKRAJINE: Ne želim da budem strog, ovo su najbolji srpski igrači

MITROVIĆ: Trebalo je da dobijemo utakmicu (VIDEO)

IGRAO JE SAMO 15 MINUTA: Luka KOMENTARISAO odluku Tumbakovića!

- Zadovoljan sam, jer je ovo bio poslednji meč. Srbija je dobar tim, osvojili smo važan bod, ali moram da kažem da smo pravili netipične greške, ali najvažnije je da smo pronašli put da izjednačimo. Mislim da smo to zaslužili - rekao je Ševčenko na konferenciji za medije i iskoristio priliku da poželi sreću selekciji Srbije u baražu Lige nacija.

Ševčenko je dodao da jedan od najboljih ukrajinskih igrača Jevgen Konopljanka nije igrao zbog bolesti.

- Bili smo bolji u drugom poluvremenu. Ipak, pokazali smo dobru igru, pogotovo Sidorčuk, Kovalenko i igrači sa klupe - poručio je Ševčenko.

SVE SE ZNA: Evo kada je na programu baraž za plasman na EP i kako Orlovi mogu da se kvalifikuju

DOK JE TRAJALA PAUZA: Milenković OTKRIO šta su reprezentativci radili na poluvremenu (VIDEO)

RAZOČARANI SMO: Tadić OTVORIO DUŠU posle šokantnog remija sa Ukrajinom

OKRENUO SE NORVEŽANIMA: Maksimović zna kako Srbija može do trijumfa u Oslu (VIDEO)

DESILO SE NEŠTO ČUDNO: Rajković objasnio kako je Srbija primila gol u poslednjim sekundama (VIDEO)