21°C
01.05.2024.
117.1117
109.3684

ŠIROM EVROPE: Gol Kostića, sudija režirao poraz Barselone, a Real iskoristio poklon (VIDEO)

12.03.2017. 18:15
Filip Kostić
Filip Kostić / Izvor: Profimedia

Ikardi i Banega postigli po tri gola.

Filip Kostić je postigao gol u pobedi Hamburgera koji je sve bliži opstanku, Inter je ponizio Atalantu pobedom kod kuće 7:1, dok je Barselona poražena od Deportiva u La Korunji (1:2), pre svega zbog loše igre, ali i grube greške sudija, i sad je praktično predala titulu Realu.

SUDIJE U ŠTRAJKU: Fudbal se neće igrati 10 dana

MIHAJLOVIĆ: Ako neko ponudi 100 miliona... (FOTO)

Kostić je najzaslužniji za pobedu Hamburgera protiv Borusije iz Menhengladbaha kojom je HSV napravio džinovski korak ka opstanku u Bundesligi. Kostić je prvo postigao ijednačujući gol posle vođstva gostiju, a zatim je učestvovao u akciji koju je golom krunisao Bobi Vud.

REŠETA MREŽE U SERIJI: Spektakularan gol Miroslava Radovića (VIDEO)

Barselona je bez Nejmara poražena u La Korunji (2:1) čime je praktično predala titulu Realu. Deportivo je poveo preko Hoselua u finišu poluvremena, a izjednačio je Luis Suarez odmah na početku drugog dela igre. Bergantinos je doneo pobedu Deportivu, posle fantomskog kornera dosuđenog za domaćina.

DELIJE JASNE: Transparent koji su RAZVILI nosi JAKU poruku (FOTO)

DONALD PROPRIČAO SRPSKI: Imao je veoma JAK razlog (VIDEO)

Bila je to prva od 73 utakmice u kojima je Barselona izgubila a da je Luis Suarez postigao gol.

Poslednju utakmicu dana odigrao je Real i pobedio. Rezultat je bio 2:1, a za vodeći gol gostiju iz Sevilje krivac je bio golman Reala Kejlor Navas. Njemu je i pripisan autogol. U nastavku meča, u 41. minutu pogodio je Kristijano Ronaldo, a spasilac Los Blankosa (po ko zna koji put ove sezone) bio je Serhio Ramos. Kapiten Madriđana bio je strelac u 81. minutu, posle asistencije Tonija Krosa. Sada Real ima dva boda više od Barse i utakmicu manje.

Inter se raspucao i ponizio Atalantu, poslavši je u Bergamo sa sedam golova u mreži. Po tri gola za ekipu iz Milana postigli su Ikardi i Banega, a jednom se u strelce upisao Galjardini. Ikardi je postigao het-trik za samo devet minuta.

SUPERLIGA SRBIJE: Strelci VEOMA raspoloženi, Zmajevi posebno, Čukin preokret za plej-of

ZLATNI ORLIĆ NA METI VELIKANA: Evropski giganti odlučni u nameri da ga angažuju (FOTO)

RONALDO POSTAJE OTAC: Stižu blizanci ali ih neće roditi njegova devojka (FOTO)