ŠIROM EVROPE: Moćni Dortmund, Milan bolji od Lacija (VIDEO+FOTO)

20.09.2016. 22:55
Borusija Dortmund
Borusija Dortmund / Izvor: Reuters

Igraju se vanredna kola u Španiji, Nemačkoj i Italiji.

Borusija iz Dormunda je kao gost "petardom" ponizila Volfzburg, Milan je u derbiju 5. kola Serije A lako pobedio Lacio, dok je Malaga preokretom savladala Eibar.

RONALDO IMA NOVU DEVOJKU: Ona je MIS, širokih shvatanja i grudi, a od garderobe nosi samo čipku! (HOT FOTO)

Borusija iz Dortmunda je pregazila "vukove" usred Volfzburga i napunila mrežu domaćina do vrha. Borusija je tako za samo šest dana postigla čak 17 golova, a primila samo jedan! Pre toga je doživela sramotan poraz od Lajpciga koji je očigledno pozitivno uticao na ekipu. Ponovo je blistao Pjer Emerik Obamejang, dvostruki strelac.

ŠTA ĆE REĆI MUSLIN? Stojković primio gol sa VIŠE od 30 metara (VIDEO)

DOČEKAO ŠANSU: Navijači Liverpula videli šta sve zna Marko Grujić (VIDEO+FOTO)

Milan je mnogo lakše nego što se očekivalo savladao Lacio 2:0. Domaćin je poveo posle fenomenalnog kontranapada koji je krunisao najbolji strelac ekipe Karlos Baka. Zatim je penal skrivio Stefan Radu, a Mbaje Nijang je postavio konačan rezultat. Sergej Milinković Savić i Dušan Basta su odigrali svih 90 minuta za Lacio, dok je Filip Đorđević zamenjen u poluvremenu.

PLENE OSMESIMA I IZGLEDOM: Jelena i Novak Đoković ZABLISTALI u Milanu na DOBROTVORNOJ večeri (FOTO)

Malaga je preokretom savladala Eibar i stigla do prve pobede u sezoni, a Zdravko Kuzmanović je odigrao 84. minuta za domaću ekipu.

REŠENA DILEMA: Ovaj DOKUMENT jasno POKAZUJE da li KRKIĆ može da igra za Srbiju (FOTO)