ŠIROM EVROPE: Realu i Juventusu titule već na vidiku, Barselona POKRADENA! (VIDEO+FOTO)

29.01.2017. 22:51
Ronaldo
Ronaldo / Izvor: Reuters

Veoma zanimljivi rezultati.

Real i Juventus su napravili džinovske koraka ka titulama u Španiji i Italiji, ali je Barselona surovo pokradena na gostovanju Betisu gde je odigrala 1:1. Neočekivane poraze doživeli su Sevilja, Roma i Milan, a kikseve su napravili i Napoli i Borusija iz Dortmunda.

AVRAM GRANT SVE BLIŽI ISTORIJI: Bivši trener Partizana doveo Ganu do polufinala AKN (VIDEO+FOTO)

Barselona je golom Luisa Suareza spasila bod na gostovanju Betisu, ali je meč ostao u senci nepriznatog gola Kataloncima kod rezultata 1:0 za Betis u 78. minutu.

ŠMEKERSKI: Švajnštajger postigao PRELEP gol, a onda ga OVAKO posvetio Ani Ivanović (VIDEO+FOTO)

KAKAV PAD: Direktno iz Zvezde u TREĆU ligu! (FOTO)

Sevilja je posle pet vezanih pobeda doživela poraz, na gostovanju protiv Espanjola. Utakmica je počela veoma loše za Seviju, koja je već na isteku prvog minuta ostala sa desetoricom igrača na terenu, pošto je Nikolas Pareha u šesnaestercu faulirao Pabla Pjatija i dobio crveni karton. Hose Antonio Rejes je bio siguran izvođač jedanaestercaSevilja je i sa desetoricom na terenu do izjednačenja je stigla u 20. minutu pogotkom Stevana Jovetića, (pogledajte OVDE) kom je to bio drugi gol za Sevilju. Espanjol je do poluvremena ipak uspeo da dođe do novog gola, a strelac je u drugom minutu sudijske nadoknade vremena bio Mark NavaroU drugom poluvremenu Espanjol je uglavnom bio koncentrisan na odbranu svog gola, ali su u 71. minutu stigli i do trećeg gola, a strelac je bio Đerar Moreno.

IDE U TOPLIJE KRAJEVE: Bivši fudbaler Partizana u GRČKOM velikanu (FOTO)

Kikseve Barselone i Sevilje na najbolji mogući način je iskoristio Real koji je lako i ubedljivo savladao Sosijedad. U glavnoj ulozi bio je Kristijano Ronaldo, asistent za prvi i strelac drugog gola.

Juventus je rutinski kao gost savladao Sasuolo, a posle poraza Rome od Sampdorije ima četiri boda više od Vučice i meč manje, samim tim i otvoren put ka šestoj uzastopnoj tituli. Sjajni Gonzalo Iguain u 9. minutu doneo je prednost Staroj dami, bio je to Argentincu 15. gol u sezoni, pa se na čelu liste strelaca izjednačio sa Maurom Ikardijem i Edinom Džekom. Kad je Sami Kedira u 25. minutu povisio na 2:0, bilo je jasno da se timu Masimilijana Alegrija smiješi novi trijumf.

Roma je dva puta vodila u Đenovi, ali je poražena od Sampdorije, a i Milan je poveo u Udinama, ali je na kraju poražen.