SKANDALOZNO: Kadeti Partizana propustili da stignu Zvezdu pa DEMOLIRALI VRATA!

Srbija Danas/Telegraf
Stadion Partizana
Stadion Partizana / Izvor: Profimedia

Nisu mogli da suzdrže bes.

I dok u seniorskoj Superligi Srbije beogradski Partizan sanja kiks Crvena zvezde u trci za titulu prvaka, u kadetskoj ligi su baš takvu šansu ispistili.

Naime, kadeti Čukaričkog pobedili su vršnjake Partizana u derbiju 24. kola šampionata rezultatom 3:2 i tako ih za usporili u borbi za titulu koju crno-beli vode sa Crvenom zvezdom.

STANOJEVIĆ PONOVO O NEDOSUĐENOM PENALU: Trener Partizana komentarisao i PREMIRANJE!

PA VAN BASTEN BI POZAVIDEO: Ako ne vidite ovu golčinu Tadića - mnogo ćete propustiti (VIDEO)

ŠOK U NOVOM PAZARU: Igrač NOKAUTIRAO Lalatovića!

Partizan je ovim porazom propustio priliku da naplati kiks Zvezde (remi sa Vojvodinom) i priđe im na samo bod zaostatka, što je očigledno rezultiralo velikom nervozom u taboru kadeta Partizana koji su se osramotili ponašanjem posle utakmice.

Naime, kako Telegraf saznaje, kadeti Partizana, među kojima ima i reprezentativaca Srbije, demolirali su vrata svlačionice na stadionu BASK-a tako što su ih bukvalno polomili.

Na šest kola do kraja šampionata Zvezda sada ima četiri boda viška, dok je Čukarički trijumfom stigao na tri iza Partizana.

Golove za Brđane dali su Janko Rakonjac u 23. minutu, Uroš tegeltija u 38. i Nikša Delibašić u 85. minutu. Strelci za Partizan bili su Bogdan Mirčetić u 34. i Nemanja Ilić u 65. minutu.

Za Čukarički su igrali: Mirković, D. tegeltija, Radojković, Todorović, Stojanović, Adamović, Delibašić, Vrijević, U. tegeltija, Subotić, Rakonjac. Trener je Momir Mileta.

Za Partizan su igrali: Erić, Čorbić, Cimbaljević, Borović, Makaji, tanasijević, Mirčetić, Ugrešić, Petrušić, Aleksić, Ilić. Trener je Nikola Jovanić

Najnovije vesti o FK Partizan pročitajte OVDE.