SLOVENCI ODOLELI ZVEZDI: Ekspresan remi u Beleku (VIDEO)

02.02.2020. 17:19
FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda / Izvor: Srbija Danas

Četvrta provera tim sa Marakane.

Fudbaleri Crvene zvezde remizirali su u četvrtoj proveri na pripremama u Turskoj protiv Celjea 1:1. Iako su bili dominantniji rival tokom većeg dela, stvorili više prilika i stigli do vođstva u finišu meča, izabranici Dejana Stankovića morali su da se zadovolje nerešenim rezultatom sa slovenačkim prvoligašem.

ISPLIVALO: Bio je na meti Partizana, a sada ga ŽELI Zvezda (VIDEO)

NIKOLIĆ SAMOUVEREN: Voleo bih da budem Marinov naslednik i da dobijem "desetku" (VIDEO)

CELJE ILI LIVERPUL, STANKOVIĆ NE PRAVI RAZLIKU: Deki spremio taktiku do najsitnijih detalja (VIDEO)

Tok prvog poluvremena možete pročitati OVDE.

U nastavku je Celje prvo stiglo do šanse. Igrao se 54. minut kada su Slovenci izveli kontu, usledio je šut u okvir gola, ali se Zoran Popović istakao odličnom odbranom.

Zvezda je u drugom poluvremenu promenila formaciju, zaigrala u sistemu 3-4-3, pa je samo 120 sekundi posle prilike rivala stvorila novu na utakmici. Gavrić i Mateo Garsija su odigrali dupli pas, međutim, šut Argentinca završio je u Jurharovom naručju.

Udarac je u 61. minutu oprobao i Krstović, napadač crveno-belih dobro je ciljao, da bi se novom intervencijom istakao golman slovenačkog prvoligaša.

Terenska inicijativa isplatila se Zvezdi u finišu susreta, pošto je mladi Željko Gavrić uspeo da u 83. minutu pronađe put do mreže rivala, posle dodavanja Pavkova, i donese vođstvo svom timu, koja je ipak kratko trajala.

Samo 60 sekundi kasnije Božič je iznenadio odbranu Stankovićevog tima, iskoristio nepažnju u zadnjoj liniji srpskog šampiona i preciznim udarcem postavio konačnih 1:1.

Poslednju priliku na meču imala je Zvezda, kombinovali su Nikolić i Ben ispred šesnaesterca Slovenaca, međutim, sve je ostalo na uzdasima navijača crveno-belih, pošto je i ova šansa propala. Narednu proveru Zvezda ima u sredu, kada je na programu meč protiv Dunjajske Strede iz Slovačke.

CRVENA ZVEZDA - CELJE 1:1 (0:0)

STRELCI: Gavrić 83. - Božič 84.

Crvena zvezda: Popović, Gajić, Pankov, Milunović, Konatar, Vulić, Ivanić, Garsija, Simić, Vukanović, Tomane. Klupa: Vasiljević, Stanković, Jovančić, Nikolić, Gavrić, Ben, Pavkov i Krstović.

Celje: Jurhar, Antavičijus, Benedičič, Božić, Kalušić, Kerin, Lotrič, Marandiki, Stojinović, Vizinger. Klupa: Rozman, Moćić, Zaletel, Travner, Flis, Plantak, L. Štravs, R. Štraus, Kljun, Koritnik.

Pogledajte kako izgleda Sem Smoling, supruga fudbalera Rome Krisa Smolinga.

TURCI PONUDILI BOGATSTVO ZA NAPADAČA: Sa Marakane stigao EKSPRESAN odgovor! (FOTO)

VEČITI DERBI JE U PONEDELJAK: Šakota o ENERGIJI i sastavu koji će suprostaviti Partizanu!

PAD KOJI JE ZABRINUO ZVEZDAŠE: Borjan progovorio o ŽESTOKOM SUDARU u finišu susreta sa Ludogorecom!

LUDA PROSLAVA U KAFANI: Majk Cirbes sa bivšim saigračima obeležio JUBILARNI rođendan (FOTO)

ZVEZDA NIJE HTELA MIROTIĆA: Razlog je NEVEROVATAN! Šakota ga je želeo