SUPERLIGA: Zvezda savladala Mačvu posle preokreta (VIDEO)

30.03.2019. 20:06
FK Crvena zvezda, FK Mačva
FK Crvena zvezda, FK Mačva / Izvor: MN Press

Nova pobeda crveno-belih.

Fudbaleri Crevene zvezde ostvarili su pobedu nad Mačvom u 28. kolu Superlige Srbije. Crveno-beli su trijumfovali nad Šapčanima rezultatom 2:1 na stadionu "Rajko Mitić" posle preokreta. Mačva je do prednosti stigla preko Petra Gigića, ali su onda usledili golovi Ričmonda Boaćija i El Fardu Bena kojima je tim iz Ljutice Bogdana došao do bodova.

PLEJ-OF ABA LIGE: Partizan - Crvena zvezda (UŽIVO)

ODLUKA JE PALA: Zvezda OSLABLJENA napada finale (FOTO)

ZVEZDA DOČEKUJE MAČVU: Ovo su Milojevićevi ADUTI u borbi za nove bodove (SASTAVI)

Prednost Šapčanima doneo je Petar Gigić pogotkom u 15. minutu utakmice. Najpre je Milosavljević na levoj strani lepo pronašao prostor i ubacio loptu u sredinu, gde je Gigić naleteo na nju i posalo je iza leđa Milana Borjana.

Ipak, gosti nisu uspeli da zadrže prednost do poluvremena. Ričmond Boaći je u 37. minutu poravnao rezultat posle fantastičnog poteza Čaušića. Najpre je Marin proigrao Rodića na levoj strani, a ovaj je centrirao u sredinu gde je Čaušić sjajno grudima spustio loptu za napadača iz Gane koji je pokazao svoj golgeterski njuh.

Uspeli su crveno-beli da u potpunosti prekrenu rezultat u svoju korist. Na isteku 75. minuta golman Šapčana Dušan Puletić neoprezno je zaustavio Boaćija u šesnaestercu, a sudija Zoran Široki pokazao na "belu tačku". Siguran realizator najstrože kazne bio je El Fardu Ben, za vođstvo Milojevićevog tima.

CIFRA OD KOJE SE VRTI U GLAVI: Nećete verovati koliko je Zvezda ZARADILA u 2018. godini (FOTO)

SVE JE BILA LAŽ! Direktor Ajntrahta ŠOKIRAO izjavom o PONUDAMA za Luku Jovića! (FOTO)

KLOP JE BIO BAŠ DIREKTAN! Marko koliko PLAĆAŠ novinare u Nemačkoj?