21°C
27.04.2024.
117.1527
109.2537

SPEKTAKL U DOMAĆEM PRVENSTVU! Bivši igrač Zvezde dao DVA gola iz KORNERA, Voždovac u nadoknadi rastužio Pazarce (VIDEO)

12.03.2024. 18:03
Luka Adžić
Luka Adžić / Izvor: MN Press

Ovo se ne viđa često.

Fudbaleri Čukaričkog i subotičkog Spartaka odigrali su nerešeno (2:2) u meču 25. kola Superlige Srbije, a susret je obeležila situacija kakvu retko viđamo.

Luka Adžić je na meču postigao dva pogotka direktno iz kornera, prvi u 29. minutu, a potom još jedan u drugom poluvremenu u 51. minutu.

Pokušao je vezista da pronađe igrača kod prve stative, gađao, ali je lopta prošla pored mladog golmana Aleksandra Vulić direkto u gol.

Bivši fudbaler Zvezde je tako doneo prednost Čukaričkom od 1:0.

Uspela je ekipa Nenada Lalatovića da izjednači rezultat preko Martinovića, ali je nekadašnji igrač Zvezde vođen prvim pogotkom ponovo gađao direktno u mrežu i ponovo bio precizan u 51. minutu za novo vođstvo ekipe sa Banovog Brda – 2:1.

Konačni rezultat postigao je Ubiparip.

U susretu Novog Pazara i Voždovca ekipa iz Beograda stigla je do boda u nadoknadi vremena (2:2).

Dvostruki strelac za domaće bio je Sejduba Suma, a na drugoj strani su pogađali Peruanac Vilka i Savić u 94. minutu meča.