Sporni penal presudio „orlićima“ protiv Crne Gore

15.11.2018. 20:09
Goran Đorović
Goran Đorović / Izvor: MN Press

Selektor Đorović ukazao šansu novim, mlađim snagama.

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije izgubila je od Crne Gore sa 1:0 (0:0) u prijateljskoj utakmici odigranoj u Petrovcu. Dodatno podmlađen tim Gorana Ðorovića, igrači koji će igrati u narednom kvalifikacionom ciklusu, poraženi su golom iz penala Ilije Vukotića u 55. minutu. Pogotku je prethodila sporna situacija, dok su „orlići“ imali nekoliko dobrih prilika i pogodili prečku u prvom poluvremenu.

LEGENDA: Ronaldo aplaudirao Đokoviću, a onda mu je Novak poslao poruku DA SE SMRZNEŠ! (VIDEO)

NE ŽALE PARE: Glavni skaut Barselone stiže na Marakanu, evo i zbog koga!

Srbija u petak u Podgorici ima još jednu proveru protiv Makedonije.

STRELCI: 1:0 Vukotić 54 (iz jedanaesterca). Stadion pod Malim brdom u Petrovcu. Sudija: Nikola Cvijović. Žuti kartoni: Bubanja, Merdović, Marušić, Carević (Crna Gora), Lambulić, Vlalukin (Srbija).

CRNA GORA: Carević, Malešević, Merdović (od 87. Ražnatović), Drinčić, Filipović (od 87. Kumburović), Bubanja (od 72. Bakić), Skenderović, Vukotić (od 87. Eraković), Stijepović (od 87.Vučićević), Terzić, Sekulić.

SRBIJA: Ilić (od 46. Stanković), Vlalukin, Lambulić (od 62. Birmančević), Mašović, Terzić, Petrović (od 76. Đ.Jovanović), Mićin, Adžić (od 82. Mesarović), Račić (od 62. Joković), S.Jovanović (od 62. Đorđević), Joveljić.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitati OVDE.