PRED MEČ SA SRBIJOM: Crna Gora savladala Liban uoči dolaska u Beograd

12.10.2023. 20:10
Fudbalska reprezentacija Crne Gore
Fudbalska reprezentacija Crne Gore / Izvor: MN Press

U kombinovanom sastavu.

Fudbalska reprezentacija Crne Gore savladala je Liban (3:2) u prijateljskom meču.

DISCIPLINCI DONELI ODLUKU: Pokrenut postupak protiv Pazaraca i Kragujevčana

KAO ŠTO JE I PLANIRANO: Vratio se Vukašin Jovanović

POSEBNO JE POHVALIO TRI IGRAČA: Kalulu otkrio šta je snaga Partizana - "Na taj način pobeđujemo"

"Sokolovi" su tako napravili dobru uvertiru pred gostovanje Srbiji u osmom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Taj duel je na programu u utorak od 20:45 na stadionu "Rajko Mitić".

Selektor Radulović je priliku od starta dao igračima koji su imali manju minutažu u nacionalnom dresu u prethodnom periodu, pa je postava izgledala ovako:

Petković - Radunović, Rubežić, Tuci, Vukčević - Camaj, Kuč, Raičković, Radulović - Bakić, Jovetić.

Edvin Kuč je sa dva gola u 16. i 19. minutu doneo komotnu prednost svom timu na poluvremenu. U 69. minutu je Liban preko Darviča smanjio rezultat. Ipak, samo tri minuta kasnije, Osmajić ponovo donosi Crnogorcima prednost od dva gola.

Konačan rezultat je postavio Heidar deset minuta pre kraja.