SRBIJA DOMINIRA: Seniorke novom pobedom obezbedile plasman u FINALE (FOTO)

03.03.2019. 18:32
Ženska fudbalska reprezentacija Srbije
Ženska fudbalska reprezentacija Srbije / Izvor: Foto: FSS

Komšinice pale.

Ženska reprezentacija Srbije savldala je Bosnu i Hercegovinu na turniru u Hrvatskoj rezultatom 2:0. Turnir u Zagrebu se igra u sklopu priprema za kvalifikacije za Evorpsko prvenstvo, a Srpkinje su pre nekoliko dana pobedile i Crnu Goru (više pročitajte OVDE). Ovim pobedama Srbija je izborila plasman u finale turnira.

FENOMENALNO: Srbija OSVOJILA medalju na EVROPSKOM PRVENSTVU (FOTO)

SEVALE PESNICE U VEČITOM DERBIJU: Pogledajte BRUTALNU tuču kakva se ne pamti u Srbiji (VIDEO)

Srbija je povela na startu drugog poluvremena kada je Vukovićeva zatresla mrežu portivnica u 48. minutu, a konačan rezultat je postavila Filipovićeva u 89. minutu meča.

Selektor Predrag Grozdanović je poverenje ukazao sledećim devojkama: Kostić (Gardian), Stevanović, Slović, Smiljković, Mijatović (Stojanović), Vuković (Malešević), Čanković (Janković), Bradić (Matić), Nikolić (Vučković), Poljak, Filipović.

Ovom pobedom Srbija se plasirala u finale turnira u Hrvatskoj, gde će protivnik našim devojkama biti reprezentacija Slovenije. Ta utakmica će se igrati u ponedeljak od 15 časova.

Pogledajte kako izgleda srpska odbojkašica Jovana Brakočević.