BAŠ SI SE U BISTROG MOMKA ZALJUBILA: Tomović brutalan, neće joj biti dobro kad čuje za ovo! (FOTO)

MALI VUK POBEDIO SMRT! JOVANA JE KRENULA NA POROĐAJ KADA SE DESILA NEVIĐENA TRAGEDIJA: Nastradali su i ona i njen muž Stefan, a evo šta se dešava s bebom koja je izgubila roditelje istog dana kad se rodila!

SPREMA SE MASAKR POLITIČKIH STRANAKA U SRBIJI! Konačno ih više neće biti 112. Da li se RADUJETE ovom ZAKONU?

UBIO SE POZNATI PEVAČ na snimanju spota! Pucao sebi u oko!

FK Malatija

Srbin DVA puta u metu, za VELIKI preokret (VIDEO)

Od 0:2 do 3:2.

U utakmici osmine finala Kupa Turske, Malatija je kao domaćin pobedila Bodrum sa 3:2, a pobedu je doneo Danijel Aleksić. Gosti su na poluvremenu vodili sa 2:0, ali je u samoj završnici usledio potpuni preokret. Srbin, nekadašnji igrač Vojvodine i velika želja Crvene zvezde bio je strelac u 80. i 89. minutu.

NAVLAČENJE ZA SIRIJU: Pogledajte SKANDALOZNU odluku sudije na meču sa Australijom (VIDEO)

ZANIMLJIVA ANKETA ZVEZDE: Tiče se Vujadina Savića... (FOTO)