SRBIN JE TRAGIČAR: Subotić pogurao Bajern ka trijumfu u Berlinu (VIDEO)

17.05.2020. 19:56
Neven Subotić
Neven Subotić / Izvor: Reuters
Bavarci savladali Union.

Pretposlednja utakmica 26. kola, prvog posle pauze zbog korona virusa, Bundeslige odigrana je u Berlinu između Uniona i minhenskog Bajerna, a gosti su slavili rezultatom 2:0. Prvi gol na meču postigao je Robert Levandovski iz penala koji je skrivio Neven Subotić krajem prvog poluvremena, dok je konačan rezultat postavio Bendžamin Pavar deset minuta pre poslednjeg sudijskog zvižduka.

Najlepša kazino bajka - Piggy Party donosi brdo besplatnih spinova

BUNDESLIGA U PUNOM SJAJU: Tvrdoglavi Jarčevi nisu verovali da je 2:0 najopasniji rezultat (VIDEO)

DA LI SU U JUVENTUSU POLUDELI? Za igrača Barselone daju dvojicu svojih i 25 miliona evra (FOTO)

Prvi gol na meču je postigao Tomas Miler u 18. minutu,  ali je on nepravedno poništen posle gledanja VAR-a. Naime, Serž Gnabri je glavom proigrao Milera, koji vidi se na snimku nije bio u nedozvoljenoj poziciji, ali je dosuđen ofsajd nakon što je Miler zatresao mrežu.

Ipak, prednost Bavarcima doneo je Robert Levandovski pet minuta pre kraja prvog dela igre sa bele tačke, nakon što je Neven Subotić skrivio penal fauliravši Leona Gorecku.

Konačan rezultat postavio je Bendžamin Pavar u 80. minutu pogotkom posle kornera koji je izveo Džošua Kimih.

Hofenhajm - Herta 0:3

(Akpoguma 58. ag, Ibišević 60. Kunja 74.)

RB Lajpcig - Frajburg 1:1

(Poulsen 77. - Gulde 34.)

Ajntraht F. - B. Menhengladbah 1:3

(Silva 81. - Plea 1. Tiram 7. Bensebaini 72. p)

Nedelja

Keln - Majnc 2:2

(Ut 6. p, Kajnc 53. - Avonidži 61. Kunde Malong 72.)

Union Berlin - Bajern 0:1

(Levandovski 40. p, Pavar 80.)

Ponedeljak

Verder - Leverkuzen (20.30)

Pogledajte kako izgleda Vanda Ikardi, supruga Maura Ikardija.

PODRHTAVA TLO U LJUTICE BOGDANA: Zvezdi se otvara šansa da dovede štopera od osam miliona evra

POZNATO STANJE POVREDE: Lutovac bio na magentnoj rezonanci

LJUBIMAC NAVIJAČA IMA RADIKALAN STAV: Što se mora nije teško, cilj je da fudbal opstane!