18°C
21.05.2024.
117.1131
107.611

TO, SRBINE! Bajčetić pogodio mrežu posle dva minuta na terenu, Klop mu verovao i nije pogrešio (VIDEO)

26.12.2022. 21:18 22:58
Stefan Bajčetić
Stefan Bajčetić / Izvor: Reuters

Važan trijumf Liverpula.

Mladi Srbin Stefan Bajčetić, sin nekadašnjeg asa Crvene zvezde Srđana, ubeležio tek drugi nastup za Liverpul, a posle samo dva minuta provedena na terenu postigao i pogodak u Premijer ligi.

ODLAZAK IZ ZVEZDE? Na osnovu Bukarijeve izjave, to je izgleda SASVIM REALNA OPCIJA

STRAVIČNA TRAGEDIJA: Bivši fudbaler OFK Beograda pucao sebi u glavu, danas preminuo

GAKPO ŽELI SAMO U JEDAN KLUB: Zanima ga samo Mančester Junajted

Liverpulu je prijala pauza zbog Svetskog prvenstva u Kataru. Redsi su slavili na “Boksing dej” protiv Aston Vile, posle vrlo dobrog prvog i dosta lošijeg drugog poluvremena – 3:1, i prvi put od početka sezone vezali su tri pobede. Prethodne dve ostvarili su pre pauze, protiv Sautemptona i Totenhema.

U petom minutu na dodavanje Robertsona odlično je reagovao Mohamed Salah. Egipćanin je učestvovao i kod drugog gola Liverpula, u 37. minutu je učinio najbolje moguće u tom trenutku, vratio je loptu ka petercu, a tamo je Van Dajk preciznim udarcem savladao Alisona.

Vila je preko Votkinsa u 59. minutu uspela da postigne gol i da se vrati u meč, asistent u toj situaciji bio je Daglas Luiz.

I pored činjenice da njegov tim nije obezbedio trijumf, Klop je u 79. minutu na teren poslao mladog Stefana Bajčetića, koji je samo minut kasnije postigao gol. Upravo je mladi Srbin, koji ima i španski pasoš, presekao napad Vile, pokrenuo i na sjajan način završio akciju.

Liverpul se probio na šestu poziciju, sada sa pet bodova manje od mesta koje vodi u Ligu šampiona, 12 zaostatka u odnosu na lidera, ekipu Arsenala. Aston Vila je ostala na 12. poziciji.