SUPERLIGA SRBIJE: Veliki PREOKRETI na Banjici i Banovom brdu! Čačanima BOD u finišu!! (FOTO)

04.12.2017. 15:28
FK Borac
FK Borac / Izvor: MN Press

Kompletirano 20. kolo.

U odloženim mečevima 20. kola Superlige Srbije nije bilo većih iznenađenja. Prvi meč dana između Borca i Napretka završen je nerešeno (3:3), a domaćin je u finišu utakmice izbegao poraz. Kruševljani su vodili 2:0 i 3:1, ali su Čačani sa dva gola u finišu susreta stigli do boda.

Jedan od rezultatskih preokreta, viđen je na Banjici. Rad je protiv Nišlija imao vođstvo od 2:0, ali su igrači Radničkog najpre smanjili preko Nome, a zatim zahvaljujući dvostrukom strelcu Arsiću stigli do potpunog preokreta za 60 sekundi.

Slična situacija desila se na Banovom brdu. Čukarički je ugostio Zemunce, a gosti su do prednosti stigli golom napadača Miroslava Lečića. Brđanima je izjednačenje u finišu doneo dvostruki strelac Asmir Kajević, koji je mrežu Gornjovarošana zatresao i u 70. minutu.

Izabranici Nenada Lalatovića postigli su čak tri pogotka u drugom poluvremenu, dileme oko pobednika otklonili su Samjuel Ovusu i Petar Jovanović.